За підсумками попереднього тижня сьогодні проведено апаратну нараду

За підсумками попереднього тижня сьогодні проведено апаратну нараду від головуванням селищного голови Лілії Бови. На нараді обговорили актуальні питання життя громади, які стосувались медицини, соціальної та житлово-комунальної сфер, охорони й безпеки громадян, культури, економіки, а також освіти.

Начальник відділу освіти Михайло Коваль доповів про те, що шкільні та дошкільні навчальні заклади продовжують навчання до 7 червня 2021 року після чого розпочнуться літні канікули. Таке продовження обумовлене тим, що тривалий час було дистанційне навчання та потрібно охопити весь навчальний матеріал.

Мирослава Стадницька разом з представником  ювенальної превенції Іриною Цимбалою та дільничими інспекторами поліції на минулому тижні здійснили відвідування кризових сімей, які проживають на території Куликівської територіальної громади.

По завершеню наради визначено основні завдання та надані доручення для подальшої роботи керівникам структурних підрозділів.