Протягом двох днів у Львові відбувся семінар-тренінг «Розвиток центрів надання адміністративних послуг: виклики та шляхи подолання»

Протягом двох днів у Львові відбувся семінар-тренінг «Розвиток центрів надання адміністративних послуг: виклики та шляхи подолання» організований управлінням з питань цифрового розвитку Львівська обласна державна адміністрація за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. У якому взяла участь начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг – Дія Центр» Оксана Корнійчук.

Вчора під головування селищного голови Лілії Бови відбулося засідання позачергової 56-та сесія VІІІ демократичного скликання.

Вчора під головування селищного голови Лілії Бови відбулося засідання позачергової 56-та сесія VІІІ демократичного скликання. На порядок денний було винесено одне рішення про «Про затвердження розпорядження селищного голови з внесеними змінами», однак в процесі обговорення даного рішення однією із депутатів була внесена пропозиція внести в порядок денний рішення «Про заборону діяльності релігійних громад Української православної церкви (московського патріархату) на території Куликівської селищної територіальної громади», яке одноголосно було підтримане всіма присутніми депутатами. Більш детально з якими можна ознайомитися, або на офіційному веб сайті громади https://kulykiv-gromada.gov.ua/.

Куликівська територіальна громада отримала два портативних джерела живлення.

Завдяки Програмі розвитку ООН та фінансовій допомозі Уряду Японії, в межах проєкту «Сприяння безпеці громадян України у відповідь на кризу, спричинено війною» сьогодні Львівська обласна військова адміністрація передала Куликівській територіальній громаді два портативних джерела живлення.