Звіт селищного голови Лілії Бови за підсумками роботи Куликівської селищної ради за 2022 рік.

29 грудня (четвер) о 16.00 год смт. Куликів, пл. Незалежності, 24 (приміщення Народного дому) відбудеться звіт селищного голови Лілії Бови за підсумками роботи Куликівської селищної ради за 2022 рік.

Рух «Геть РФ із ООН»

Рух «Геть РФ із ООН» створили петицію, в якій вимагають припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН. Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів.

Шановні мешканці Куликівської територіальної громади! Запрошуємо долучитися до громадських слухань місцевого бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Шановні мешканці Куликівської територіальної громади! Запрошуємо долучитися до громадських слухань місцевого бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України

Малий та середній бізнес (МСБ) – це основа на якій тримається економіка України, особливо під час війни, коли підприємці продовжують забезпечувати робочі місця та сплачувати податки, наповнюючи різні рівні бюджетів. Результати МСБ вражають – у 2021 році вони створили 60% ВВП, 40% податкових надходжень та 7 мільйонів робочих місць. Малий бізнес і цьогоріч гідно долає надскладні випробування, що підтверджує його важливість і стійкість. МСБ є надзвичайно важливими для відновлення економіки післявоєнної України. Водночас Уряд робить ставку на розвиток чотирьох пріоритетних галузей, які стануть локомотивом для відновлення української економіки: military-tech (високотехнологічне озброєння); металургія, гірнича промисловість і машинобудування; сільське господарство та харчова промисловість; ІТ-галузь. Саме на ці галузі будуть спрямовані основні зусилля для їх розвитку з державного бюджету. Розуміючи значення малого та середнього бізнесу та враховуючи економічну стратегію Уряду, що діє в умовах війни, і має на меті підтримку бізнесу, який допоможе економіці вистояти та стати фундаментом післявоєнного відновлення, спільно з ЛОВА започатковуємо краудфандинговий проєкт для залучення сучасних технологій, обладнання та устаткування саме для малого та середнього бізнесу Львівщини. Основне наше завдання – залучення сучасних технологій, підтримка, розвиток МСБ та створення нових робочих місць на Львівщині. Переконані, що економічне зростання України залежить від доданої вартості (переробки), яка створюється в економічній системі держави! Зважаючи на те, що грантодавці готові надавати кошти/ресурси у вигляді обладнання або сировини/продукції, на першому етапі (до 28.11.2022) ми проведемо збір інформації про затребувані технології (програмне забезпечення), обладнання та устаткування з наступного переліку країн-виробників: Великобританія, Гонконг, Ізраїль, Індонезія, Канада, Норвегія, Сінгапур, США, Тайвань, Туреччина, Швейцарія та країни ЄС.