Щодо вживання заходів від 25.03.2020 року

Інформаційне повідомлення на тему:"Патронат-це соціальна послуга,яка підтримує дитину та її сім’ю!"

Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення вакантних посад

Інформація про дати проведення конкурсів.

Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 25 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Артасів, Могиляни, Перемивки, Смереків, Надичі, Гребінці, Віднів, Сулимів, Звертів, Нове Село, Стронятин, Кошелів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 24 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території смт. Куликів, сіл Великий Дорошів, Малий Дорошів, Костеїв та Мервичі Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту детального плану території по зміні цільового призначення на земельну ділянку площею 0,80 га для м’ясопереробного комплексу смт. Куликів по вул. Шевченка.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» і аналізу регуляторного впливу. Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» 22.11.2022 року. Головним розробником проєкту регуляторного акта є відділ економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Куликівської селищної  ради.

У Центрі обслуговування платників Жовківської ДПІ відбулась зустріч з платниками податків, на якій ознайомили присутніх з кампанією одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Жовківська ДПІ звертає увагу щодо граничного терміну подання декларації про майновий стан та доходи Громадяни, які мають можливість виконувати податкові обов'язки та які на сьогодні не подали декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) 2021 рік, повинні не зволікати та подати декларацію не пізніше 19 липня 2022 року.