Щодо вживання заходів від 25.03.2020 року


Інформаційне повідомлення на тему:"Патронат-це соціальна послуга,яка підтримує дитину та її сім’ю!"


Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.


Інформація про кандидатів, які подали документи на заміщення вакантних посад


Інформація про дати проведення конкурсів.


Оголошення про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад.


Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 25 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Артасів, Могиляни, Перемивки, Смереків, Надичі, Гребінці, Віднів, Сулимів, Звертів, Нове Село, Стронятин, Кошелів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

 


Згідно з рішенням виконавчого комітету Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області від 22.03.2021 № 24 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території смт. Куликів, сіл Великий Дорошів, Малий Дорошів, Костеїв та Мервичі Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту детального плану території по зміні цільового призначення на земельну ділянку площею 0,80 га для м’ясопереробного комплексу смт. Куликів по вул. Шевченка.

 

До відома зацікавлених суб’єктів господарювання та фізичних осіб!

До відома зацікавлених суб’єктів господарювання та фізичних осіб! Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області у травні 2023 року проводить онлайн – аукціони з приватизації державного майна. Інформацію про проведення аукціонів у додатку «Перелік об’єктів малої приватизації».

Оголошення про аукціон з передачі в оренду нерухомого майна

Аукціон з передачі в оренду частини нежитлового приміщення мансардного поверху будівлі Куликівської міської поліклініки під інд.15 площею 29,0 м кв., що розташоване за адресою: вул. Загорода, буд. 5, смт Куликів, Львівський район, Львівська область.

Оголошення про аукціон з передачі в оренду нерухомого майна

Аукціон з передачі в оренду нежитлового приміщення другого поверху будівлі літ А-2 Народного дому під інд 41, загальною площею 32,3 м 2 , розташованому за адресою: пл. Незалежності, 24, смт Куликів, Львівського району, Львівської області.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної  ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» і аналізу регуляторного впливу. Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» 22.11.2022 року. Головним розробником проєкту регуляторного акта є відділ економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Куликівської селищної  ради.