Оголошення про аукціон з передачі в оренду нерухомого майна

• Переглядів: 97

Аукціон з передачі в оренду частини нежитлового приміщення мансардного поверху будівлі Куликівської міської поліклініки під інд.15 площею 29,0 м кв., що розташоване за адресою: вул. Загорода, буд. 5, смт Куликів, Львівський район, Львівська область.

Оголошення про аукціон з передачі в оренду нерухомого майна

• Переглядів: 114

Аукціон з передачі в оренду нежитлового приміщення другого поверху будівлі літ А-2 Народного дому під інд 41, загальною площею 32,3 м 2 , розташованому за адресою: пл. Незалежності, 24, смт Куликів, Львівського району, Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ)  та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Гребінці

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) с. Гребінці

• Переглядів: 123

Куликівська селищна рада повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

• Переглядів: 153

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» і аналізу регуляторного впливу. Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» 22.11.2022 року. Головним розробником проєкту регуляторного акта є відділ економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Куликівської селищної  ради.