1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Грушевського,31 Панасюк М.Г.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Надичі вул. Грушевського , 33 Ніколаюк О.М.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Мазепи Івана 19-А Романів М. Д.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів вул.Садова,17 Довганику М. Г.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Симоненка, 1-В Породко М. Т.

6. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Великий Дорошів вул. Лисенка, Кнейчук Л. Р.

7. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в смт. Куликів вул. Шевченка,65 Щетінському В. Б.

8. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Костеїв, вул. Незалежності.

9. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення базової станції мобільного зв’язку на території Куликівської селищної ради Руденку М.О.

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Сулимів, вул. Коновальця Є., 33 Демко І.В.

11.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с. Сулимів , вул. Коновальця Є.,32 Демко В. Я.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Варяниці О.В.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Паночко О.С.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Рубель С. П.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Попитак Г. Т.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Валько І. В.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Великому Н. З.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Вихопень М. В.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Демко Я. І.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Палисвіт М. М.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Касараб Р. М.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кашуба Н.М.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кукіль Н. С.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Лахман М. Я.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Лахман М. Я.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Мацех М. С.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Нарембі А. М.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Нарембі Г. М.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Нарембі Г. М.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт М. С.

31.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт М. С.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт М. С.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кушпіт С. В.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кравчук Г. І.

35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Лучка М. В.

36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Стень О. І.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Паночко М. Б.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Маньковського М. В.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Звір О. Б.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Великому Р.І.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Довганик М. Г.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Дзюдзі Р. В.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Канюка О. В.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Якубейко М. Д.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Гошка В. М.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Маліцькій Н.М.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Сомешан О.В.

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Курашу І.В.

49. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 77 від 09.03.2023 року «Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради за межами с. Смереків, Старко І.В.».

50.Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 89 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Снігур Г.В.».

51. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 88 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Лучко Х.Р.».

52. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 87 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Недомірко В.Р.».

53. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 86 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Галянтий М.І.».

54. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 85 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Синиці Н.І.».

55. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 84 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Фльорчик О. С.».

56. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 83 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Малюга Г.І.».

57. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 82 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Кльоцко І.Р..».

58. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 81 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Ковалко Г.І.».

59. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

60. Про продаж Перетятко С.І., Перетятко І.С. земельної ділянки площею 0,0462 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в смт. Куликів по вулиці Спортивна, 1, Львівського району Львівської області.

61.Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Мервичі (за межами населеного пункту).

62. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів, вул. Жовківська, 24 Кічало Р. М.

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Маринюк З. О.

65. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду іншого сільськогосподарського призначення в с. Звертів, вул. УПА, 97, Гнатко І. С.

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів, вул. Яремчука, 29 Струк О. П.

67. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Звертів, вул. Незалежності.

68. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

69. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 78 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Козак М.В.».

70. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради № 79 від 09.03.2023 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Стефанко Л.А.».

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосоподарського призначення Бойко І.І. в с. Мервичі по вул. Куликівська.

72.Про затвердження Звіту про стратегічну екологічну оцінку земельної ділянки по зміні цільового призначення (за межами населеного пункту) в с.Гребінці.

73. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок автодороги загального користування державного значення М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства Службі автомобільних доріг у Львівській області.

74. Про ліквідацію пункту видачі літератури у селі Костеїв.

75. Про внесення змін до рішення сесії від 10.11.2022 року №3 «Про затвердження Переліків першого і другого типу об’єктів оренди комунальної власності».

Додоток до Рішення сесії.

76. Про передачу водонапірної башні с.Стронятин на праві господарського відання Комунальному підприємству «Куликівське управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області».

77. Про передачу на баланс Комунального підприємства «Куликівське управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» майна комунальної власності.

Додаток до Рішення сесії.

78. Про створення комунального закладу «Молодіжний центр» Куликівської селищної ради.

79. Про зміни до штатного розпису закладів культури Відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

80. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток до рішення сесії.

81. Про затвердження Положення про відділ освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області в новій редакції із внесенням змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

82. Про затвердження Статуту Віднівського закладу дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області в новій редакції із внесенням змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

83. Про затвердження Статуту Звертівського закладу дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області в новій редакції із внесенням змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

84. Про затвердження Статуту Куликівського закладу дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області в новій редакції із внесенням змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

85. Про затвердження Статуту Мервичівського закладу дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області в новій редакції із внесенням змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

86. Про затвердження Статуту Смереківського закладу дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області в новій редакції із внесенням змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

87. Про затвердження проекту землеустрою, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Пастернак Л.Я.

88. Про порядок денний LVІІ сесії Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання.

Гід державних послуг. Банер