1. Про порядок денний позачергової LVІІІ сесії VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за І квартал 2023 року.

3. Про зміни відомостей про Фінансовий відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, що містяться у Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Куликівської селищної ради.

5. Про зміни відомостей про Фінансовий відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, що містяться у Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

6. Про затвердження Положення про оплату праці та порядок застосування стимулюючих виплат працівникам апарату та структурних підрозділів Куликівської селищної ради у новій редакції.