1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с.Сулимів по вул.Львівська,6, Демко М.М.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Великий Дорошів по вул.Мічуріна,7, Довганик Г.А.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Мервичі по вул.Садова бічна,3, Гах Р.В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Сулимів по вул.Шевчена,15, Бандик Г.В.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Мервичі по вул. Адамчука,10, Борис О.І.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в смт. Куликів по вул.Пушкіна,62В, Гнатюк Р.М.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Стронятин, по вул.Жовківська,18, Хом’як Д.Р.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Сулимів, по вул.Горинська,11, Ясниській В.М.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Смереків, по вул.Коновальця,8, Прийма Є.В.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) в с. Сулимів, по вул.Львівська,4, Дідух І.Я.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Перетятко М.Б.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Старчак Д.С.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кичма І.М.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Кічало С.М.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, Шпик В.Б.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів, Кашуба П.В.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, с.Великий Дорошів,урочище”На берегах”, Дрозд С.Й.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, в смт. Куликів, вул. Сагайдачного, Приймі С.О.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кічало В. Ю.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Боровик Ю.-В. М.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Клап Ю.Ю.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Мицько Я.Д.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Паленчик С.А.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мельнику Я.Я.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Проць А. М.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Бігуну П.В.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Козакевич І.Я.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Ветлинець В.М.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Павлюк М.В.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Коновал І.І.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Сухопляс Р.І.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Могиляни Струк Н. І.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,на території Куликівської селищної ради, Штерпак Н.Є.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,на території Куликівської селищної ради, Породко І.Й.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,в с.Мервичі Самотій О.О.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, в смт.Куликів урочище «За заправкою», Беновському Д.І.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Кравчишин Р.В.

38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, Шевчук С.І.

39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, в смт. Куликів, урочище «За заправкою» Беновській І.Т.

40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Юрейко С.Л.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Ясниській В.М.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Дзюдзя Р.В.

43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, Сайко В.В.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, в с. Артасів, Максимів В.П.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, Кудрик Я.С.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с.Стронятин,вулиця Л.Українки, 11 Шимчишин С.М.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Шимчишин О.С.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Костеїв, вул. Колгоспна, Горнофлюк С.І.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Рак Р.П.

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва , Бойко М.Я.

51. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Швед М.Р.

52. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село, Хамхіль С.А.

53. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт.Куликів ,Хамхіль Р.Р.

54. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Іванець Г.П.

55. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуально садівництва, Гриб О.П.

56. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, Павник Р.М.

57. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Гібляк П.М.

58. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Гураль Н.В.

59. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, Породко Р.Я.

60. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Мервичі, вул. Сонячна, 30, Фесюк В.В.

61. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Вовчастому К.Г.

62. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів,вул. Джерельна 25, Василишин-Брільовій О.І.

63. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Великий Дорошів, Лоїк М.О.

64. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва в смт. Куликів по вулиці Грушевського, Козовому І.М.

65. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради, Кудла Б.В.

66. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва в смт. Куликів, по вулиці Б.Хмельницького Деревінській З.Є.

67. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Левицькій К.І.

68. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Скробко Г.Я.

69. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Валило М.Б.

70. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського Валило О.С.

71. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Набрик А.І.

72. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Татушко О.В.

73. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Джурик О.І.

74. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бігун О.П.

75. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Чорнуха І.Ю.

76. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Набрик Я.А.

77. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Харко Н.Ю.

78. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Рутковській Л.В.

79. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Тарапата Г.В.

80. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кочан О.М.

81. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кондратюк Г.В.

82. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Породко І.Р.

83. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Потерейко О.В.

84. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кохан М.В.

85. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кокошко М.В.

86. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва в смт. Куликів, урочище «Сади» Харачко У.Р.

87. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Тишик.Ю.М.

88. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Левицькому Д.С.

89. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Головецькій І.Д.

90. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Герман Г.В.

91. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Герман Р.Я.

92. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Канюка І.Я.

93. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Вознюк О.І.

94. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кучварі Б.С.

95. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Соханській Л.Т.

96. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Зварич Н.І.

97. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Раковському Р.В.

98. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Недовіз Я.І.

99. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Недовіз М.Я.

100. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Обдару П.О.

101. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Рудику А.М.

102. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Забавській Н.Я.

103. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражу Головецькому Я.М.

104. смт. Куликів Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Воробець О.І.

105. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Воробець Н.І.

106. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Малий Дорошів Лущак І.М.

107. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва у власність в с. Великий Дорошів вул. Д.Галицького, 1 Колінцьо О.Б.

108. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва у власність в с. Великий Дорошів вул. Івана Сірка,4 Коцур Н.М.

109. Про виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Бобало Г.М.

110. Про виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва в с. Сулимів Дідух Р.М.

111. Про виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва за межами с. Віднів Годісь Д.М.

112. Про виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва за межами с. Віднів Годісь В.І.

113. Про виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Порохнюк Т.І.

114.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Великий Дорошів Підуфала Г.Р.

115. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Великий Дорошів Цвір М.М.

116. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Воробець Б.Ф.

117. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Воробець О.Б.

118. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Білограс Н.В.

119. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Бардега О.Р.

120. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Нове Село Городник С.І.

121. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за межами с. Звертів Гнатко І.С.

122. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в смт. Куликів Козовому Д.М.

123. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Палайді Б.Я.

124. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Дідух Р.М.

125. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Гребінці Сусь М.Р.

126. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Малюга Г.І.

127. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Тимінській Н.М.

128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських споруд(присадибна ділянка), с. Надичі.вул.Героїв АТО,55 Зигмунд Л.І.

129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Костів В.Д.

130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с. Мервичі, вул. Сонячна, 12 Дацишин В.Я.

131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с. Мервичі, вул. Спортивна, №25, Породко І.С.

132. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Стронятин Іванець Г.М.

133. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів, Іванюк Г.М.

134. Про затвердження Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік ».

135. Про затвердження Програми «Надання натуральної допомоги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги КЗ «Центр надання соціальних послуг Куликівської селищної ради» на 2021 рік».

136. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Мацько С.І.

137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Павленчик Н.Ф.

138. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Недовіз Я.І.

139. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Недовіз І.М.

140. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Недовіз І.Б.

141. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кокошко І.В.

142. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 01.01.Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

143. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 01.14 для ведення товарного сільськогосподарського Виробництва в с. Віднів, Недовіз М.В.

144. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського Виробництва в с. Сулимів, Ясниська В. М.

145. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського Виробництва в с. Звертів, Мацех Я.М.

146. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів (за межами населеного пункту) гр. Приймі Андрію Романовичу.

147. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 01.12 для ведення товарного сільськогосподарського Виробництва на території Куликівської селищної ради, Кварцяний Р.О.

148. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул. Є.Коновальця, гр. Іванчишину Р.Р.

149. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Перемивки по вул.Перемивки 1-А, гр. Тягло Т.С.

150. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул.Людкевича, гр. Стельмах Н.В.

151. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул.Людкевича, гр. Породко І.Р.

152. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул.Шевченка, гр. Федорій М.Б.

153. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул.С.Стрільців.

154. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул.Курбаса 13, гр. Гарасим М.І.

155. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с.Костеїв по вул.Колгоспна 13, гр. Червінському М.В.

156. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с.Мервичі по вул С.Бандери,4 гр. Раковець В.В.

157. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул Пушкіна,5 гр. Залуцькому І.Д.

158. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул Жовківська,32 гр. Породко М.С.

159. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с.Мервичі гр. Чернікова Л.І.

160. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів гр. Приймі Н.І.

161. Про передачу земельної ділянки в оренду  Войтович Ігор Степанович.

162. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Козак М.В.

163. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Базюк О.І.

164. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Базюк О.І.

165. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Породько Б.О.

166. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Канюка Г.М.

167. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТзОВ « Жовківський племптахорепродуктор».

168. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення  Мурадян Гамлет Сосович.

169. Про передачу земельної ділянки в оренду  Попов Олег Іванович.

170. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с.В.Дорошів по вул.Івасюка.

171. Про передачу земельної ділянки в оренду  Буряк Андрій Юрійович та Мілян Микола Володимирович.

172. Про передачу земельної ділянки в оренду Розглянувши заяву Щетінська Мар’яна Володимирівна.

173. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт М.С.

174. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства, Герасим М.В.

175. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства, Герасим М.М.

176. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Звертів, гр. Мацех Я. М.

177. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Гребінці по вул. Черешнева, 11 гр. Федюк Н.С.

178. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва, Самотій Р.В.

179. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Пилипець Т.Л.

180. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва, Дуткевич З.О.

181. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва, Рогатинка М.І.

182. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуально садівництва Рогатинка Н.М.

183. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства, Гринчук Л.Й.

184. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства Кузіль Я.Я.

185. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Довганик О.Б.

186. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Козовому О.І.

187. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства Клюк М.В.

188. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства Клюк О.М.

189. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства, Татух Г.П.

190. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства Бойко Н.Д.

191. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Павлюк М.В.

192. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва Козобаль М.І.

193. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва Берник О.І.

194. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в постійне користування.

195. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Сулимів (за межами населеного пункту).

196. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Куликів,вул..Жовківська 9 Бішко О.В.

197. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, гр.Герус А.М.

198. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Недовіз В.Я.

199. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Палайда Я.В.

200. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в постійне користування В смт.Куликів по вул.Тениста № 11.

201. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Максимів І.З.

202. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 0,4115га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти с. Звертів, вул. Шкільна, 2.

203. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку,господарських будівель та споруд по вул. Крушельницької №19в селищі Куликів.

204. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Куликівської селищної об’єднаної територіальної громади у засобах масової інформації на 2021 рік.

205. Про затвердження Правил поховання в смт. Куликів Львівського району Львівської області.

206. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради, Снігура І.Ю.

207. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село,гр. Літун Г.І.

208. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Добрусь Г.С.

209. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу Даниляк Р.С.

210. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Драган М.Р.

211. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва,на території Куликівської селищної ради, Катерина М.В.

212. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва,на території Куликівської селищної ради Федечко В.М.

213. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.

214. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для обслуговування будівель в с. Звертів по вул. УПА, 93 (за межами населеного пункту) на території Куликівської селищної ради.

215. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів Мацьог Ж.І.

216. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Паленчик С.А.

217. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,на території Куликівської селищної ради, Морозов Я.Я.

218. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Сулимів (за межами населеного пункту).

219. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТзОВ « Жовківський племптахорепродуктор».

220. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів Синчишин Н.В.

221. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Батрух В.М.

222. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства Дикому І.І.

223. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.

224. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку,господарських будівель та споруд по вул. Крушельницької №19в селищі Куликів .

225. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва об’єктів комерційно-виробничого призначення та придорожнього сервісу по вул.Львівська в селі Великий Дорошів.

226. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва об’єктів комерційно-виробничого призначення та придорожнього сервісу по вул.Львівська в селі Великий Дорошів .

227. Про внесення змін в рішення сесії від 21.12.2016 року №12, в зв’язку з виправленням граматичних помилок.

228. Про внесення змін в рішення сесії від 04.08.2020 року №60, в зв’язку з проведенням геодезичних робіт.

229. Про порядок денний чергової ХVІІ сесії Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання.

Гід державних послуг. Банер