1. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в. с. Надичі, вул. Героїв АТО, 122 Породко І.С.

2. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Бова Д.О.

3. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Березка А.М.

4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Березка Б.М.

5. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в. с. Великий Дорошів, вул. Левка Лук’яненка, 4 Гнатюк Р.М.

6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в. с. Великий Дорошів, вул. Левка Лук’яненка,6 Кічало О.Р.

7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Максимик М.І.

8. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кудь Р.І.

9. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Патуляк М.Ю.

10. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Троцюк І.Г.

11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Сайко В.В.

12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Олещук І.С.

13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Олещук О.С.

14. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Бенько Р.Б.

15. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Струк В.Б.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Калнишевського 7, гр. Мацевко С.Л.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Курбаса 9, гр. Омеляш М.В.

18. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів, вул. І. Мазепи ,14 Візничак І.Й.

19. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Катерина П.М.

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради, Даниляк В.О.

21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів урочище «За заправкою», Даниляк О.Я.

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в. с. Мервичі, вул. Л. Українки, 25 Орішній Г.Й.

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дідух Р.М.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Мох М. Д.

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради за межами смт. Куликів Підвірному В. Я.

26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів, вул. Володимира Мономаха, 5 Кобрин М.Я.

27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів , урочище «За башнею» Кобрин О.В.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с.Мервичі Пелех Галині Федорівні.

29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів, урочище «Оболонь» Кирик І. В.

30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Мельничук Г. М.

31. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Смереків Басюк С. В.

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Перемивки Стахів Р. В.

33. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Смереків Басюк Г. П.

34. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Кудрик Я. С.

35. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів Гнатишин М. С.

36. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Воробець О. І.

37. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі Мороз Олегу Ярославовичу.

38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в. смт. Куликів Курило І.С.

39. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Проць А.М.

40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва Кравчишин Р.В.

41. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Возьній Л. М.

42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Надичі, вул. Непіки,15-а, Баранич М.М.

43. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Бурді Андрію Степановичу.

44. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Надичі, вул. Героїв АТО, 103 Пришляк І.Є.

45. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Гребінці, вул. Черешнева ,13 Артемовській Г.М.

46. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Гребінці Артемовській Г. М.

47. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Мацех К.Я.

48. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства с. Сулимів Лисик О.Р.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів вул. Шевченка Тараса,3 гр. Дідух Р.М.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Надичі гр. Добко Г.В.

51. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території в с. Надичі Куликівської селищної ради.

52. Про розроблення проєкту щодо внесення змін до детального плану території кварталу садибної забудови К-1 в с. Стронятин Львівського району Львівської області.

53. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт. Куликів вул. Людкевича, 26 Мазовській Р.О.

54. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Малий Дорошів гр. Козобаль М.В.

55. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с.Костеїв гр. Білокурому Р.С.

56. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Звертів по вул. І. Сірка, гр. Цвик А.І.

57. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт. Куликів гр. Породко Ю.М.

58. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради за межами смт. Куликів Яблонському М.М.

59. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради за межами смт. Куликів Яблонські Валентині Олександрівні.

60. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в с. Костеїв Павлові Ж.С.

61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Стронятин вул. Підланки, 62

62. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства шляхом розпаювання ФГ «Чулія В.І.» на території Куликівської селищної ради Чулію Є.В.

63. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства шляхом розпаювання ФГ «Чулія В.І.» на території Куликівської селищної ради Чулій О.Й.

64. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства шляхом розпаювання ФГ «Чулія В.І.» на території Куликівської селищної ради Чулій І.Є.

65. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Лука О.М.

66. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в с.Костеїв Попович В.І.

67. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Клюк Г.І.

68. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Скробко Г.Я.

69. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради за межами с. Віднів Хімка В.І.

70. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Кузьмі А.З.

71. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Мазур В.В.

72. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради за межами смт. Куликів Літун Д.Р.

73. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Кожушко М.В.

74. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Максимик І.В.

75. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Зінько О. Р.

76. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Шах Р. П.

77. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Породко Ю.Т.

78. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Породко М.Т.

79. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Добросинець Л.І.

80. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Вороновському Ю.Ю.

81.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Курашу І.В.

82. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кльоцко І.Р.

83. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Маринюк З.О.

84. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Фльорчик О.С.

85. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с.Гребінці Струк М.Я.

86. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Гребінці Струк М.Я.

87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Стронятин вул. Підланки, 62

88. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства шляхом розпаювання ФГ «Чулія В.І.» на території Куликівської селищної ради Чулію Є.В.

89. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства шляхом розпаювання ФГ «Чулія В.І.» на території Куликівської селищної ради Чулій О.Й.

90. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства шляхом розпаювання ФГ «Чулія В.І.» на території Куликівської селищної ради Чулій І.Є.

91. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Лука О.М.

92. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в с.Костеїв Попович В.І.

93. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Клюк Г.І.

94. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Скробко Г.Я.

95. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради за межами с. Віднів Хімка В.І.

96. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Кузьмі А.З.

97. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Мазур В.В.

98. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради за межами смт. Куликів Літун Д.Р.

99. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Кожушко М.В.

100. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Максимик І.В.

101.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Зінько О. Р.

102. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Шах Р. П.

103. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Породко Ю.Т.

104. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Породко М. Т.

105. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Добросинець Л.І.

106. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Вороновському Ю.Ю.

107. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Курашу І.В.

108. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кльоцко І.Р.

109. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Маринюк З.О.

110. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Фльорчик О.С.

111. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с.Гребінці Струк М.Я.

112. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Гребінці Струк М.Я.

113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Віднів,вул.Батівка,16

114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Звертів, вул. Садова 18

115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Надичі, вул. Грушевського, 5

116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Сулимів вул. Центральна, 5

117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Сулимів вул. Центральна, 7

118. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин в кварталі житлової садибної забудови К-4 Баранич Ользі Іванівні.

119. Про створення громадського пасовища.

120. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,9595 га в смт. Куликів, вул. Шевченка, 73, Львівського району, Львівської області ТзОВ «АКО ІНДАСТРІС»

121. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,9595 га в смт. Куликів, вул. Шевченка, 73, Львівського району, Львівської області ТзОВ «АКО ІНДАСТРІС»

122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Вика І.Ю.

123.Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Великий Дорошів Босак Н. П., Миронович Л. П.

124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів, вул. Січових Стрільців, 8, Нестерук А.І.

125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Гребінці, вул. Шевченка, 39.

126. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

127. Про внесення змін до детального плану території для садибної житлової забудови в урочищі «Бірці» та «За кнайпою» в с.Великий Дорошів та урочищі «Лозина» та «За кузнею» в с. Малий Дорошів.

128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. В. Дорошів, вул. Львівська, 43а, гр. Мигул М.І.

130. Про затвердження Програми фінансування забезпечення надання соціальних гарантій особам з інвалідністю, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2021 рік зі змінами в новій редакції.

131. Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян Куликівської селищної ради залізничним транспортом приміського сполучення на 2021-2022 роки.

132. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та організацію його роботи.

133. Про внесення змін до структури і чисельності апарату Куликівської селищної ради.

134. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

135. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Куликівське управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області».

136. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (стадіону) в с. Сулимів по вул. Долинна.

137. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (стадіону) в с. Сулимів вул. Долинна.

138. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування обєктів фізичної культури і спорту (стадіону) в с. Сулимів вул. Долинна.

139. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Додаток до рішення сесії.

140. Про затвердження Програми виконання заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на території Куликівської територіальної громади на 2021-2025 роки щодо захисту прав дітей різних категорій зі змінами в новій редакції.