1. Про порядок денний ХL сесії VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження Програми «Надання допомоги у натуральному вираженні громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги КЗ «Центр надання соціальних послуг Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» на 2022 рік».

3. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за І півріччя 2022 року.

4. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

5. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Перемивки, Качмарик О.Р.

6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Великий Дорошів, Варяниці О.Г.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (03.02.) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на території Куликівської селищної ради с. Нове Село.

8. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в смт. Куликів по вул. Богуна, 5 Дуткевич М. М.

9. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування господарських будівель та споруд в с. Мервичі по вул. Куликівській Бойко І. І.

10. Про внесення змін до рішення сесії Куликівської селищної ради від 04 лютого 2022 року № 28 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів, вул. Короленка 23в, Вовчастій С.Г.».

11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарсьЧуловких будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин у А.В.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сільськогосподарського призначення ТзОВ «ГАЛ ІНКОМ» на території Куликівської селищної ради за межами с. Звертів.

13. Про здійснення державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку в смт. Куликів по вул. Яворницького 11а на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, для іншого сільськогосподарського призначення, Колачник Галині Степанівні.

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою передачі її в оренду.

15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою передачі її в оренду.

16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою передачі їх в оренду.

17. Про передачу в оренду земельної ділянки.

18. Про передачу в оренду земельної ділянки  Васько Ростислава Богдановича.

19. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2668 га в с. Надичі по вул. Грушевського, 77 Львівського району Львівської області ТзОВ «Агропобутсервіс».

20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з метою передачі її в оренду.

21. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки смт. Куликів, Хамхіль Л.В.

22. Про надання дозволу розроблення детального плану території земельної ділянки.

23. Про надання дозволу розроблення детального плану території земельної ділянки.

24. Про прийняття земельної ділянки із земель державної власності у комунальну власність.

25. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки с. Мервичі, Герус М.М.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Мервичі вул. Залізнична, 3а Максимович С.Р.

27. Про продаж земельної ділянки у власність.

Гід державних послуг. Банер