1. Про затвердження Програми фінансування на забезпечення надання соціальних гарантій особам з інвалідністю, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2024 рік зі змінами в новій редакції.

2. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Шевченка в смт Куликів, що примикає до залізниці.

4. Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення спортивного майданчика в с. Мервичі.

5. Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою розміщення складів сільськогосподарської продукції в с. Сулимів по вул. Коновальця 34-А.

6. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «під виробництво харчової промисловості» в смт Куликів Львівського району, Львівської області та проекту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Внесення змін в генеральний план смт Куликів».

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин вул. Незалежності, 72.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Гребінці вул. Шевченка, 34.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Над потоком, 15.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Музиці І. В.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кушпіту П. О.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Борис М. І.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Колодій Т. Я.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Недовіз Р. Я.

17. Про внесення змін до рішень Куликівської селищної ради.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Тишик О.Г

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Хамхіль Д.Р.

20. Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки в смт. Куликів вул. Шевченка, 85.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС в смт. Куликів вул. Ярослава Мудрого, 3в.

22. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Додаток до рішення сесії.

23. Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення додаткових полів поховань кладовища традиційного поховання, в північній частині в смт Куликів.

24. Про порядок денний чергової LХХІІ сесії VІІІ демократичного скликання.

25. Про затвердження Програми підтримки військової частини А0998 Збройних сил України на 2024 рік.

26. Про затвердження Програми підтримки військової частини А7013 Збройних сил України на 2024 рік.

27. Про затвердження Програми підтримки військової частини А2678 (військове містечко 402) Збройних сил України на 2024 рік.

28. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини А1108 за рахунок коштів селищного бюджету Куликівської територіальної громади на 2024 рік.

Гід державних послуг. Банер