1. Про порядок денний чергової ХLV сесії VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2023 рік.

3. Про затвердження Програми співфінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг у Куликівській селищній раді на 2023 рік.

4. Про затвердження Програми «Матеріальна допомога згідно рішень виконкому селищної ради на 2023 рік».

5. Про затвердження Програми фінансування на забезпечення надання соціальних гарантій особам з інвалідністю, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2023 рік.

6. Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян Куликівської селищної ради залізничним транспортом приміського сполучення на 2023-2024 роки.

7. Про затвердження Програми соціального захисту населення щодо надання пільг окремим категоріям Куликівської селищної ради за телекомунікаційні послуги у 2023 році.

8. Про затвердження Програми «Забезпечення лікарськими засобами хворих із трансплантованими органами Куликівської селищної ради на 2023 рік».

9. Про затвердження Програми «Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами Куликівської селищної ради на 2023 рік».

10. Про затвердження Програми «Поховання учасників бойових дій, які загинули внаслідок російсько-української війни».

11. Про затвердження Програми накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2023 рік.

12. Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Куликівської селищної ради на 2023 рік.

13. Про затвердження Програми «Надання допомоги у натуральному вираженні громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги КЗ «Центр надання соціальних послуг Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» на 2023 рік».

14. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2023 рік.

15. Про затвердження Програми централізованих заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради на 2023 рік.

16. Про затвердження Програми поповнення бібліотечних фондів на 2023 рік.

17. Про затвердження програми розвитку фізичної культури та спорту на 2023 рік.

18. Про затвердження Програми збереження культурної спадщини на території Куликівської селищної ради на 2023 рік.

19. Про затвердження програми розвитку та підтримки молодіжної політики на 2023 рік.

20. Про затвердження програми «Харчування пільгових категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Куликівської селищної ради на 2023 рік».

21. Про затвердження програми «Харчування дітей у закладах дошкільної освіти Куликівської селищної ради на 2023 рік».

22. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Куликівської селищної ради на 2023 рік.

23. Про затвердження Програми формування місцевого резерву продовольства Куликівської селищної ради для забезпечення продовольчих потреб в умовах воєнного стану на 2023 рік.

24. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Куликівської селищної ради на 2023 рік.

25. Про затвердження Програми «Безпечне селище» на 2023 рік.

26. Про затвердження Програми надання підтримки внутрішньо переміщеним особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2023 рік.

27. Про затвердження Програми підтримки військової частини Збройних сил України на 2022 рік в новій редакції.

28. Про передачу матеріальних цінностей відділу соціального захисту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області».

29. Про надання згоди на дострокове розірвання договору оренди (найму) нежитлової будівлі, що перебуває у комунальній власності Куликівської селищної ради.

30. Про прийняття цілісного майнового комплексу державного навчального закладу «Львівський навчально-курсовий комбінат» у власність Куликівської селищної територіальної громади та затвердження акту приймання-передачі.