1. Про порядок денний чергової LХХV сесії VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження Програми матеріальної підтримки Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області та його територіальних підрозділів з забезпечення матеріально-технічної бази, покращення охорони публічного порядку та безпеки на території Куликівської територіальної громади на 2024 рік.

3. Про затвердження Програми підтримки військової частини А4638 Збройних сил України на 2024 рік.

4. Про затвердження Програми підтримки військової частини А4623 Збройних сил України на 2024 рік.

5. Про затвердження Програми підтримки військової частини А4623 Збройних сил України на 2024 рік.

Додаток до проєкту рішення сесії.

6. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних Послуг – Дія Центр» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області зі змінами в новій редакції.

7. Про внесення змін в Додаток 1 до Положення про відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

8. Про внесення змін в зразок бланку державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг – Дія Центр» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

9. Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Львівська агломерація». 

10. Про внесення змін до штатного розпису Комунального підприємства «Куликівське управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

11. Про затвердження звіту про виконання цільових Програм Куликівської селищної ради за 2023 рік виконавцями яких є відділ соціального захисту населення Куликівської селищної ради.

12. Про затвердження звіту про виконання цільових Програм Куликівської селищної ради за 2023 рік виконавцями яких є відділ культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради.

13. Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою розміщення автостоянки по вул. Шевченка, 73 в межах промислової зони селища Куликів Львівського району Львівської області.

14. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 1,11га з метою зміни цільового призначення з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» за межами населеного пункту Великий Дорошів Львівського району Львівської області, Пашковській Л.М.

15. Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1200га з «земель індивідуального садівництва» на «землі для будівництва і обслуговування будівель торгівлі», за адресою с. Сулимів Львівського району Львівської області. Марич М.І.

16. Про надання дозволу на розробку детального плану території для вирішення питань транспортного доступу до земельних ділянок по вул. Січових Стрільців №11-А та №9 в селищі Куликів Львівського району Львівської області, Устяк М.В.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Ярослава Мудрого, 58 Пехнику А.І.

18. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Смереків вул. Центральна, 55, Капровській Л.Л.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0946 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Франка Івана, 17, Доронченко М.Я.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Садова, 25, Оліярник Б.В.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0754 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селищі Куликів вул. Окружна, 1, Тузяк Г.С., Тузяк Я.М., Тузяк О.М.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1569 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Бандери С., 10, Самотий Н.В.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин вул. Незалежності, 39, Плотиці І.В.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0723 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Богдана Ступки, 5, Коновал М.С.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1913 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Віднів вул. Шевченка Тараса, 29, Паночко О.В.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1269 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Львівська, 99, Бугарі С.М.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин вул. Незалежності, 40, Левицькій У.В.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів вул. Воїнів УПА, 77, Вихопень Н.Я.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Тишик О.Г.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6697 га, 0,0951 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Волкун М.В.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,1796 га, 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Гнатишин М.М.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5827 га, 0,6235 га, 0,1009 га, 0,1967 га, 0,1000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Харчишин І.М.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,0131 га, 0,0558 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Іноземцевій М.П.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Коту В.С.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Кіт М.С.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Коту С.С.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,48 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Борис М.І.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,81 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Михалейко М.В.

39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,89 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Кудь К.С.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,68 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Масюк О.З.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,61 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Лашковецькій Г.Є.

42.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,39 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Несторко О.С.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) зі зміною конфігурації земельної ділянки без зміни її площі, яка знаходиться на території Куликівської селищної ради (за межами с. Мервичі) Львівського району Львівської області згідно містобудівної документації (детального плану території).

44. Про прийняття у комунальну власність Куликівської селищної ради земельних ділянок.

45. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1012 га в с. Мервичі, «За Леусом», Самсоновій М.М.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд» на «для іншого сільськогосподарського призначення» площею 0,2500 га в с. Сулимів, Кудь Р.В.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на «для іншого сільськогосподарського призначення» площею 0,0382 га в с. Сулимів, Кудь Р.В.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», площею 0,2163 га в селищі Куликів, Коновалу Ю.Я.

49. Про надання в оренду земельної ділянки площею 5,0000 га, кадастровий номер 4622786400:08:004:0026 для іншого сільськогосподарського призначення терміном на 49 років в с. Сулимів вул. Коновальця Є., 34а, Кудю Р.В.

50. Про передачу в оренду земельної ділянки (нерозподілену (невитребувану) земельну частку (пай), ТзОВ «АНЕГАЗ».

51. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 0,60 га в селищі Куликів, Раковській О. Д.

52. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 0,20 га в с. Звертів, Борис Б.В.

53. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 0,05 га в селищі Куликів, Стефанишин М.П.

54. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 0,60 га на території Куликівської селищної ради (за межами с. Смереків), Варяниця Н.О.

55. Про надання дозволу на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,0450 га в селищі Куликів вул. Львівська, 3, Щетінскій М.В.

56. Про надання дозволу на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки на земельну ділянку в селищі Куликів вул. Шевченка, 87 ТОВ «АЛАУША».

57. Про припинення дії договору оренди землі на території Куликівської селищної ради.

58. Про продаж земельної ділянки площею 0,1359 га кадастровий номер 4622788500:01:004:0098 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Смереків вул. Центральна Львівського району Львівської області.

59. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.

Гід державних послуг. Банер