1. Про затвердження «Програми накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2024 рік» зі змінами в новій редакції.

2. Про затвердження Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки Куликівської селищної ради, направленої на забезпечення функціонування 17 Державної пожежно-рятувальної частини 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2024 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за 2023 рік.

4. Про передачу матеріальних цінностей відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

5. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Мервичі (за межами населеного пункту).

6. Про затвердження Детального плану території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з розміщення складів сільськогосподарської продукції та проекту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ.

7. Про надання дозволу на розробку детального плану території по встановленню функціонального призначення земельної ділянки з метою будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі по вул. Сагайдачного в селищі Куликів.

8. Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою встановлення меж та параметрів земельної ділянки орієнтовною площею 0,06га для розміщення об’єкту торгівлі по вул. Львівській в селі Великій Дорошів Львівського району Львівської області.

9. Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки під розміщення поштового відділення.

10. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 1,23га з метою зміни цільового призначення з «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» за межами населеного пункту на території Великодорошівського старостинського округу Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

11. Про надання дозволу на розробку детального плану території з метою встановлення меж та параметрів земельної ділянки для розміщення об’єкту торгівлі по вул. Жовківській в селищі Куликів Львівського району Львівської області.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 50.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів вул. Хмельницького Б.,1.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Окружна, 12.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 22Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 22.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука, 60.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів вул. Центральна, 24.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Чурай М., 19 Потерейко М. П.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Лозинській О. І.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Боренько Н. М.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Корді Р.І.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Жильцовій І.Д.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Струк О. П.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Паночко С. М.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Валько О. В.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Палайда Я. В.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення с. Віднів вул. Шевченка, 59.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється с. В. Дорошів вул. Лисенка, 21.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування в смт. Куликів вул. Братів Диких, 3.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для сінокосіння та випасання худоби (за межами с. Костеїв) на території Куликівської селищної ради.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення в с. Сулимів вул. Є. Коновальця, 34а. 

32. Про внесення змін до рішення сесії від 10.11.2022 року №3 «Про затвердження Переліків першого і другого типу об’єктів оренди комунальної власності».

Додаток до рішення сесії.

33. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Додаток до рішення сесії.

Гід державних послуг. Банер