1. Про надання дозволу на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Куликівської селищної ради.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Смага І.С.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Корди І.В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Довганик Р.Я.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Пелюх Д.С.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Думі О.І.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Палайди О.І.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Житовецькій М.В.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Корди С.Р.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Грицай К.Д.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Звір Н.В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Саксановській М.Я.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Лисик К.І.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Шевчук М.В.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Шевчук М.В.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Нове Село по вул. Зелена, 12 Маринюк Н.Р., та Дмуховська М.П.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в смт. Куликів по вул.В.Стуса, 43, Неділько І.Г.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в смт. Куликів по вул.Грушевського,37 Сеньковської І.П.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Костеїв,вул.Колгоспна,32 Гнатик Б.О.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Сулимів по вул. Центральна, 26 Кольба Н.М.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Малий Дорошів по вул. Дорошівська, 72а Рубель Г.М.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель 01.01.Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт М.С.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Дуцяк О.Р.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Панчишин С.В.

26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Купецькій І.І.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Гнатишин М.М.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі Папці Р.М.

29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Парасочкіній С.Г.

30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Юрейко С.Л.

31. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Возьної Л.М.

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Яцунді Т.Б.

33. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Демко У.С.

34. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Надичі Мороз Я.В.

35. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Лисик О.Р.

36. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Свинар Б.Я.

37. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Артасів Коновал Р.В.

38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Гребінці Жидачевському В.Б.

39. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Корді С.Р.

40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Гребінці Добко М.Р.

41. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Нова, 115 Бакум Р.І.

42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Нова, 80 Дацко В.М.

43. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Нова, 78 Політило С.С.

44. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Л.Українки, 71 Волинець Б.Р.

45. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с.Сулимів по вул. Д.Галицького, 181 Демко Б.В.

46. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Малий Дорошів по вул. Героїв Майдану, 35 Лях С.Р.

47. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Малий Дорошів по вул. Дорошівська, 68а Сорокіну А.О.

48. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Перемивки по вул. Зелена, 8 Білоус В.С.

49. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Л.Українки, 28, Дубленич О.З.

50. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Л.Українки,6, Бекер О.М.

51. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Л.Українки,13 Борис І.Я.

52. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Л.Українки,2, Капелюх С.І.

53. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Л.Українки,23, Головко О.Р.

54. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Спортивна 24, Головко Р.Я.

55. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Спортивна 24, Бабій Д.Я.

56. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Спортивна 38, Яцина А.М.

57. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Мервичі по вул. Сонячна 18, Костюк Л.І.

58. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Могиляни Русановський Р.М.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за межами населеного пункту смт.Куликів, гр. Курило Христині Ярославівні.

60. Про затвердження детального плану території з метою зміни цільового призначення з ведення ОСГ на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Грушевського в селі Надичі Семенців Н.Г.

61. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва у власність в с. Стронятин вул. І.Франка, 87 Охоті Н.Т.

62. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва у власність в с. Стронятин вул. Л.Українки, 39 Кирик В.І.

63. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва у власність в с. Стронятин по вул. Л.Українки, 38 Лопушанському А.І.

64. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Гребінці Пришляк І.Ю.

65. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Шулак В.І.

66. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Нове Село Кудлі О.В.

67. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Гриб А.П.

68. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Гриб Ю.І.

69. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Гриб І.С.

70. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Кошелів Гончарук О.В.

71. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Кошелів Головці А.М.

72. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Степаняк М.М.

73. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Борис Б.В.

74. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Кудь Р.З.

75. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Кудь Б.З.

76. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Перемивки Стахів Р.В.

77. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Смереків Скоропад Б.В.

78. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Смереків Басюк С.В.

79. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Смереків Басюк Г.П.

80. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Андрухів В.Д.

81. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Кудь Р.І.

82. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Сулимів Кудь Р.І.

83. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Надичі Хомці С.І.

84. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва в с. Артасів Бутін Г.І.

85. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Хомка М.В.

86. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Закала І.О.

87. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Ярослава Мудрого, 7 Джурі Р.Є.

88. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Спокійна, 29 Волошин М.А.

89. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Качор В.Р.

90. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Гук А.В.

91. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Короленка, 8 Кобрин М.В.

92. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Малий Дорошів по вул. Миколи Хвильового, 4 Хорохордін І.А.

93. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Короленка, 23а Кирилюк Б.В.

94. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Василя Стуса,14 Юрейко І.І.

95. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Григорія Сковороди,13 Жеребецькому М.Я.

96. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Любомира Гузара,8 Боровик Т.І.

97. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Любомира Гузара,8 Боровик Т.І.

98. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Героїв УПА, 16 Грех Ю.Є.

99. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Григорія Сковороди,15 Гриник Я.Д.

100. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Івана Сірка, 6 Джурі Т.М.

101. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва в с. Великий Дорошів по вул. Миколайчука, 15 Дрижук В.С.

102. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Сас В.М.

103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Малий Дорошів,вул.М.Хвильового,4 гр. Грещак Н.В.

104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Малий Дорошів,вул. Червоної Калини, 22 гр. Стецишин А.М.

105. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Дрозд С.Й.

106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Великий Дорошів, в урочищі « На берегах» гр. Кухар Н.З.

107. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Куликівської селищної ради.

108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт.Куликів в урочище « За бригадою» Жовківського району Львівської області.

109. Про затвердження детального плану території з метою зміни цільового призначення з ведення ОСГ на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в селищі Куликів Колачник Г.С

110. Про затвердження детального плану території земельної ділянки під будівництво та обслуговування індивідуального, гаражу по вул.Шевченка в селищі Куликів/

111. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в смт. Куликів в урочищі» Біля бойні».

112. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Мервичі, Карфут Марії Миколаївні.

113. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Мервичі, Тоган Михайлу Івановичу.

114. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Мервичі, Тоган Петру Михайловичу.

115. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Мервичі, Кокошко Іванні Михайлівні.

116. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Мервичі, Заяць Оксані Степанівні.

117. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в смт. Куликів, Березка Ярині Юріївні.

118. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в смт. Куликів, Липченко Т.С.

119. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в смт. Куликів, Гулаєвич М.С.

120. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів гр. Босому М.М.

121. Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2021-2025 роки.

122. Про внесення змін до Регламенту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

123. Про затвердження цільової програми «Оздоровлення та відпочинок учнів, що навчаються у ЗЗСО Куликівської селищної ради у 2021 році».

124. Про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік

Додаток до проєкту "Про уточнений бюджет Куликівської селищної ради на 2021 рік"

Гід державних послуг. Банер