1. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Кравчуку М.О.

2. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Породко І.Р.

3. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі, Набрик Я.А.

4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Пенц О.М.

5. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Костеїв, Обдар П.О.

6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна білянка) в с. Стронятин, вул. Л. Українки, 19 Івасів Г.С.

7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна білянка) в с. Гребінці, вул. А. Шептицького, 20 Орловському М.Я.

8. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Петрашкевичу А.Я.

9. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Великий Дорошів, Підуфалі Г.Р.

10. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село, Мартин І.М.

11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Надичі Білограс Ю.Р.

12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Надичі Кубрі З.Я.

13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Андрухів В.Д.

14. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Пелеху Н.В.

15. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Кондратюк Г.В.

16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт.Куликів Зарембі Г.П.

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради Мельнику Я.Я.

18. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Могиляни, Недовіз О.Б.

19. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Нове Село Бардега О.Р.

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Кукурік І.Р.

21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Артасів, Бутін Г.І.

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Омеляш І.М.

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів в смт. Куликів, Хамхілю Р.Р.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Л. Українки, 20 Новик О.А.

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Довганик Г.Р.

26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Мацеху А.В.

27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів вул. Воїнів УПА, 67, Корда І.В.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Карфут М.І.

29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Куликівської селищної ради Савчук Б.І.

30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (по зміні цільового призначення) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів Колачник Г.С.

31. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Надичі, вул. Проектна, 9 Денисюк О.І.

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів, Сушко Г.С.

33. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів, вул. Сонячна, 43 Яцунді В.Б.

34. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Надичі Кудь О.І.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі, вул. Куликівська, 27 Пелех Б.А.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Віднів, вул. Шевченка Тараса, 13 Шпорлюк О.В.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів, вул.Шевченка, 9 Михалевич Л.С.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Довганик Р.Я.

39. Про затвердження Програми співфінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг у Куликівській селищній раді на 2022 рік.

40. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Куликівської селищної територіальної громади у засобах масової інформації на 2022 рік.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі, вул. Широка, 38 Жук О.М.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів, вул. Сонячна, 30 Цвик М.В.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, в с. Артасів Мандрик М. Я.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, в с. Артасів Струку А.Я.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради с. Мервичі, урочище «Біля птахорепродуктора» Новик С.Г.

46. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Могиляни, Струк О.В.

47. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів, Породко В. А.

48. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Дідух У.І.

49. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в с.Мервичі Рудницькій О.І.

50. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради за межами с.Великий Дорошів Красноворонка Т.Б.

51. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в с. Смереків Мартину В.Д.

52. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Гриб І.С.

53. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Грибу П.В.

54. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради за межами с. Великий Дорошів Іванович М.Я.

55. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Лука О.М.

56. Про затвердження Програми підтримки учнівської молоді на 2022 рік.

57. Про затвердження програми «Харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Куликівської селищної ради на 2022 рік».

58. Про затвердження програми «Харчування дітей у закладах дошкільної освіти Куликівської селищної ради на 2022 рік.

59. Про введення додаткових ставок працівників у заклади загальної середньої освіти на 2022 рік.

60. Про затвердження Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки Куликівської селищної ради, направленої на забезпечення функціонування 17 Державної пожежно-рятувальної частини 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2022 рік (в новій редакції).

61. Про затвердження Програми енергозбереження та підвищення енергоефективності Куликівської селищної ради на 2022 - 2025 роки.

62. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с.Мервичі Марків І.І.

63. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Кудь Е.П.

64. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів Степаняк М.М.

65. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі, Чернікову А.М.

66. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. В. Дорошів, Мартину Р.М.

67. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село, Сороки З.М.

68. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село, Шпик З.І.

69. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село, Сподарик В.І.

70.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село, Сподарику О.Р.

71. Про затвердження Програми «Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами Куликівської селищної ради на 2022 рік».

72. Про затвердження Програми соціального захисту населення щодо надання пільг окремим категоріям громадян Куликівської селищної ради за телекомунікаційні послуги у 2022 році.

73. Про затвердження Програми «Одноразова матеріальна допомога згідно рішень виконкому селищної ради на 2022 рік.

74. Про затвердження Програми фінансування забезпечення надання соціальних гарантій особам з інвалідністю, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2022 рік.

75. Про умови оплати праці Куликівського селищного голови на 2022 рік.

76. Про встановлення надбавки за високі досягнення в праці та за виконання особливо важливої роботи селищному голові та працівникам апарату Куликівської селищної ради.

77. Про затвердження Положення про оплату праці та порядок застосування стимулюючих виплат працівникам апарату та структурних підрозділів Куликівської селищної ради.

78. Про затвердження Програми в галузі сільського господарства Куликівської селищної ради на 2022 рік.

79. Про Програму збереження культурної спадщини на території Куликівської селищної ради на 2022 рік.

80. Про затвердження Програми підтримки та розвитку молодіжної політики на 2022 рік.

81. Про затвердження Програми поповнення бібліотечних фондів на 2022 рік.

82. Про затвердження програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022 рік.

83. Про затвердження Програми централізованих заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради на 2022 рік.

84. Про затвердження штатного розпису Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2022 рік.

85. Про затвердження штатного розпису фінансового відділу Куликівської селищної ради на 2022 рік.

86. Про затвердження штатного розпису відділу соціального захисту населення Куликівської селищної ради на 2022 рік.

87. Про затвердження штатного розпису служби у справах дітей Куликівської селищної ради на 2022 рік.

88. Про затвердження штатного розпису апарату Куликівської селищної ради на 2022 рік.

89. Про затвердження штатного розпису відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради на 2022 рік.

90. Про затвердження штатного розпису відділу освіти Куликівської селищної ради на 2022 рік.

91. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Куликівської селищної ради на 2022 рік.

92. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село, Палюху М.І.

93. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів, Дідух І.Я.

94. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів, Красевич А.Ю.

95. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів, Красевич М.О.

96. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Звертів, Цвик М.В.

97. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Бойко П.І.

98. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Клюк М.С.

99. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Хлопіцькому Ю.М.

100. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Струку М.О.

101. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Боровику М.М.

102. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Сулимів Карвацькій Н.І.

103. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село Варяниці О.В.

104. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів, Мацеху А.В.

105. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Мацеху В.Р.

106. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Кошелів, Снігур О.Я.

107. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Кошелів, Головка Є.Б.

108. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кошелів, Дрофяк Н.О.

109. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Гребінці, Дмитришин М.Ю.

110. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Паночко С.М.

111. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Курабі М.М. 

112. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Сокіл М.М.

113. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Лучко Х.Р.

114. Про надання дозволу на розробку детального плану території щодо зміни цільового призначення гр. Потарейко Н.І.

115. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки Серкіз О.Д.

116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів, вул. Зелена, 9 Порохнюк І.В.

117. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки Гулаєвич М.С

118. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради.

119. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

120. Про затвердження Програми накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2021 рік.

121. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Куликівської селищної ради на 2022 рік.

122. Про затвердження Програми «Безпечне селище» на 2022 рік.

123.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Звертів, Гнатку І.С.

124. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в. смт. Куликів Тузяк Я.М.

125. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в. смт. Куликів Шелюх М.В.

126. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Л. Українки, 7 Салівка М.Я.

127. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Смереків вул. Джерельна, 25 Дмитрик Д.В.

128. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Л. Українки, 3 Кожушко Т.І.

129. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Л. Українки, 1 Касіянчук Г.П.

130. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів Гошівському З.С.

131. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів, Денис І.Я.

132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, гр. Білограс М.Д.

133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Загорода,6 Заремба М.І.

134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука 73, гр. Ілясевич О.М.

135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука 73, Ілясевич О.М.

136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі, вул. Широка 12 , Новик С.Г.

137. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Паночко Г.В.

138. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. В. Дорошів, вул. Д. Галицького, 1, Колінцьо О.Б.

139. Про затвердження детального плану території земельної ділянки.

140. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Кубай М.М.

141. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Великій Дорошів Колієвич В.М.

142. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі Демковська О.Я.

143. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів Цюпка І.С.

144. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі, Максимик Н.Ю.

145. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Ілясевич М.П.

146. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Михайлевич І.В.

147. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі Борис М.Р.

148. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Мартин Н.І.

149. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів Колодій У.М.

150. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Нестерук А.І.

151. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів Дуткевич О.С.

152. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів Левицькій К.І.

153. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Левицькому О.І.

154. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі Борис І.Я.

155. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі Борис Я.А.

156. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Юрочко В.Я.

157. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село Сидорову М.А.

158. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Омеляш В.М.

159. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів, Кшик С.Б.

160. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів Гасин М.-В. Г.

161. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради в смт. Куликів гр. Пешко Х.М.

162. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Лучків І.В.

163. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Лебедин Л.К.

164. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів, вул. Воїнів УПА Лебедин І.Р.

165. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Лебедин Р.Д.

166. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Дранішніковій Г.Д.

167. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Дуткевич О.С.

168. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Пилипець Л.А.

169. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Катерина М.П.

170. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Баранич О.І.

171. Про порядок денний ХХV сесії  Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання.

 

Гід державних послуг. Банер