Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Смереків  Львівського району Львівьскої області

Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Смереків Львівського району Львівьскої області

• Переглядів: 49

Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Смереків  Львівського району Львівьскої області.

Детальний план території детального плану території для реконструкції колишньої лазні у торгово-офісну будівлю в смт Куликів по вул. Спортивна, 1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області

• Переглядів: 50

Детальний план території детального плану території для реконструкції колишньої лазні у торгово-офісну будівлю в смт Куликів по вул. Спортивна, 1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул. Перемивки, 1-А в с. Перемивки Львівського району Львівської області

• Переглядів: 40

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул. Перемивки, 1-А в с. Перемивки Львівського району Львівської області.

Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення на території Куликівської селищної ради ТОВ "Ігор І".

• Переглядів: 48

Детальний план території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок для розміщення складів сільськогосподарської продукції.

• Переглядів: 111

Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення з "Для ведення особистого селянського господарства" на "під виробництво харчової промисловості" в смт. Куликів, Львівського р-н., Львівська обл.

• Переглядів: 74

Детальний план території земельної ділянки площею 6,9593 га по зміні конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Шевченка, 85 в смт. Куликів, Львівського району Львівської області, кадастровий номер 4622755600:13:000:0178.

• Переглядів: 83

Детальний план території земельної ділянки орієнтовною прощею 0,30 га для обслуговування та спорудження очисних споруд смт. Куликів.

• Переглядів: 77

Гід державних послуг. Банер