Детальний план території в с. Сулимів з метою зміни цільового призначення земельних ділянок для розміщення складів сільськогосподарської продукції.

• Переглядів: 29

Детальний план території земельної ділянки по зміні цільового призначення з "Для ведення особистого селянського господарства" на "під виробництво харчової промисловості" в смт. Куликів, Львівського р-н., Львівська обл.

• Переглядів: 30

Детальний план території земельної ділянки площею 6,9593 га по зміні конфігурації земельної ділянки без зміни площі по вул. Шевченка, 85 в смт. Куликів, Львівського району Львівської області, кадастровий номер 4622755600:13:000:0178.

• Переглядів: 24

Детальний план території земельної ділянки орієнтовною прощею 0,30 га для обслуговування та спорудження очисних споруд смт. Куликів.

• Переглядів: 31