1. Про порядок денний позачергової ХХІ сесії VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження змін до Програми співфінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг у Куликівській селищній раді на 2021 рік.

3. Про виділення коштів з Куликівського селищного бюджету у 2021 році.

4. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Додаток

5. Про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства ТзОВ «ЕКСІМ ФУД».

6. Про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дребот Ірини Ярославівни.

7. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування стадіону (спортивний комплекс) по вул. Тениста, 5 в смт. Куликів.

8. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для обслуговування навчального закладу «Львівський навчально-курсовий комбінат» по вул. Шевченка, 65Г в смт. Куликів.

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТзОВ «ГАЛ ІНКОМ».