1. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Заяць О.С.

2. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Малий Дорошів Білецька О.Б.

3. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів Владика Л.І.

4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в. смт. Куликів Долінській М.В.

5. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Дзюнька Л.В.

6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Дзюдзя Г.В.

7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Новик В.Я.

8. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Широн Р.В.

9. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Широн Г.І.

10. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Басюк О.Г.

11. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Заремба М.І.

12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Надичі Захарко П.Я.

13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Курка Л.О.

14. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Гошевському В.Ю.

15. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Мервичі Кокошко Ю.А.

16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Канюка І.В.

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Строгуш І.І.

18. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Олещук С.І.

19. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Марків В.З.

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Нікулін В.О.

21.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Курило О.С.

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в. смт. Куликів Шелюх М.В.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Сулимів Демків В.В.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Великий Дорошів Клюк Г.М.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Великий Дорошів Кухар Н.Я.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Шевчук М.В.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Яцунда В.Ф.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Більо М.Я.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Джурик М.В.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Артасів Вовкун П.В.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Житовецькій М.В.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Корда С.Р.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Лисик К.І.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Потарейко Б.В.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Паночко Г.Р.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Грицай К.Д.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Саксановській М.Я.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Палайда О.І.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Смага І.С.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Цвик І.С.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Цвик А.І.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Шевчук В.І.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Дума О.І.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Голові О.М.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Гренюх М.Л.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, с.Надичі (за межами населеного пункту) Вовкун М.М.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в смт. Куликів Вихопень О.Є.

48. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Костишин Н.В.

49. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Чорній А.А.

50. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Чорній А.А.

51. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Новик В.Я.

52. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Щетінській М.В.

53. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Зубрій А.Г.

54. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Морозов Я.Я.

55. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Катерина В.М.

56. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Драгой Б.І.

57. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Марків С.В.

58. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Рожицькому Р.Р.

59. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Царик В.В.

60. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів, Гриник І.Р.

61. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Царик Ю.В.

62. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Кошулап М.М.

63. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Мацевко Н.Ю.

64. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Ленчик Т.В.

65. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Махніцькій І.М.

66. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Лещак В.Р.

67. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Бойко І.І.

68. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Рудик Н.Я.

69. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі вул. Спортивна, 6 Герус М.М.

70. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Кухарський Ю.Я.

71. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Синишин О.Я.

72. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів Фурта С.П.

73. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Вітковській І.С.

74. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів Грещак Н.В.

75. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів Цвик Г. М.

76. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області Хемич З.С.

77. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області Свірській М.З.

78. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Драгой І.Ф.

79. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин Бєловій О.О.

80. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Мончук Р.В.

81. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі Думич В.Я.

82. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Кошелів Бурда А.С.

83. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради, Лопатинській І.Б.

84. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів, вул. Л. Українки, 60 Демко Т.М.

85. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Лебедин О.Б.

86. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Дуткевич М.І.

87. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Дуткевич З.І.

88. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Захарко Р.І.

89. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Літун Г.С.

90. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Макуховському Ю.В.

91. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Макуховському Р.В.

92. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Підкостельному Р.Є.

93. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Куликівської селищної ради Пущинському І.Б.

94. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Гребінці Гнатишин Г.М.

95. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Березка Я.Ю.

96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Гребінці Іванчак В.В.

97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в смт. Куликів Попов С.Ю.

98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області Сокіл А.Т.

99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області (за межами населеного пункту) Струк А.Я.

100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області (за межами населеного пункту) Мандрик М.Я.

101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області Тимінській Н.М.

102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с.Артасів, вул. Яремчука, №50 Тимчишин Н.М.

103. Про затвердження Програми виконання заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на території Куликівської територіальної громади на 2021-2025 роки щодо захисту прав дітей різних категорій.

104. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

105. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

106. Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»

107. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації: Генерального плану населеного пункту с. Кошелів Львівського району Львівської області.

108. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації: Генерального плану населеного пункту с. Нове Село Львівського району Львівської області.

109. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації: Генерального плану населеного пункту с. Звертів Львівського району Львівської області.

110. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації: Генерального плану населеного пункту с. Віднів Львівського району Львівської області.

111. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин Мороз О.І.

112. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів Задорожна Ю. Ю.

113. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів Гриник І.Р.

114. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Синишин І.Р.

115. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Шняк В.Я.

116. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Підкостельний О.Є.

117. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Малий Дорошів Падун В.А.

118. Про передачу земельної ділянки в оренду.

119. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Пахолок Б.Б.

120. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Івановій Н.В.

121. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Іванову І.М.

122. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в смт. Куликів Іванову В.І.

123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с.Звертів Цвик А.І.

124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Артасів Чабан М.Д.

125. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в с. Мервичі Демковській О.Я.

126. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Великий Дорошів Колієвич В.М.

127. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в смт. Куликів Ешмуратовій Г.Т.

128. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Віднів Канюка Р.В.

129. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в смт. Куликів Цюпка І.С.

130. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Нове Село Куземко Є.О.

131. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Омеляш В.М.

132. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Максимик Н.Ю

133. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Олещук С.В.

134. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Кубай М.Р.

135. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Ілясевич М.П.

136. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Ілясевич Л.В.

137. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Породко В.А.

138. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Шняк Я.Д.

139. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Шняк Г.Ю.

140. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Велика І.Б.

141. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Теглівець О.Ф.

142. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Крупник Ю.Р.

143. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Гринчук І.Й.

144. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Великий Дорошів Іванців І.В.

145. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Колачник В.С.

146. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Кінах З.В.

147. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Зінько В.В.

148. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського виробництва в смт. Куликів Думич Н.Б.

149. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в смт. Куликів Балюк Г.П.

150. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Остапчак Р.М.

151. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в смт. Куликів Томашевський О.В.

152. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в с. Віднів Війтович О.О.

153. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Снігура М.М.

154. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Рибій Ю.Ю.

155. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Артасів Снігура М.М.

156. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Стронятин Штерпак М.І.

157. Про затвердження Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки Куликівської селищної ради, направленої на забезпечення функціонування 17 Державної пожежно-рятувальної частини 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2021 рік (в новій редакції).

158. Про зміни до штатного розпису Відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

159. Про затвердження Положення про конкурс на посаду начальника комунального підприємства «Куликівське управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області»

160. Про здійснення державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку в с. Нове Село, (за межами населеного пункту) на території Куликівської селищної ради, Жовківського району Львівської області, для обслуговування нежитлової будівлі(корівник), Чулій В. І.

161. Про здійснення державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку в с. Нове Село, (за межами населеного пункту) на території Куликівської селищної ради, Жовківського району Львівської області, для обслуговування нежитлової будівлі(корівник), Чулій О. В.

162. Про здійснення державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку в с. Нове Село, (за межами населеного пункту) на території Куликівської селищної ради, Жовківського району Львівської області, для обслуговування нежитлової будівлі(корівник), Чулій О. В.

163. Про здійснення державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку в с. Нове Село, (за межами населеного пункту) на території Куликівської селищної ради, Жовківського району Львівської області, для обслуговування нежитлової будівлі(корівник), Чулій Є. В.

164. Про внесення змін до рішення сесії від 24.05.2021 № 8 « Про затвердження Програми використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2021 рік»

165. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлових приміщень в смт. Куликів по вул.Жовківській 50,52 Заверуха І.М.

166. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Даниляк Б.С.

167. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Мервичі Середницький Т.Й.

168. Про порядок денний чергової ХІХ сесії Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання.

169. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Куликівської селищної ради на 2021 рік в новій редакції.

170. Про уточнений бюджет Куликівської селищноїт територіальної громади на 2021 рік.

Додаток 1 (Уточнені доходи)

Гід державних послуг. Банер