1. Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Білокурій О.О.

 

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Романовському Р.В.

 

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництвана території  Куликівської селищної ради Романовській Н.А.

 

4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Надичі по вул. Героїв АТО, 9 Хом’як Л.А.

 

5. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Муха В.М. 

 

6. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Стронятин Палюх Р.В.

 

7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 40 Скшишевському І.О.

 

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Кашубі Н.М.

 

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Жидачик О.Я.

 

10. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва в с. Надичі Стецик М.П.

 

11.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

в с.Сулимів по вул. Л.Українки, 80 Романовій О.Є.

 

12.  Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Горбань М.Р.

 

13.  Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Довганик Н.Р.

 

14.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Малий Дорошів по вул. Івана Пулюя, 3 Мартин Я.В. 

 

15.  Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Малий Дорошів по вул. Павла Скоропадського, 15 Лотиш О.І. 

 

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Звертів по вул. Незалежності, 14 Породько Б.О.

 

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Мервичі по вул. Садова, 13 Глушик М.С.

 

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Парасочкіній С.Г

 

18. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Яцунді Т.Б. 

 

19. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Смереків Самотій І.М.

 

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. І.Франка, 44 Скибі Р.Я.

 

21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Малий Дорошів Дикій Т.Я. 

 

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Малий Дорошів Дикому А.Я. 

 

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Малий Дорошів Філатову В.В.

 

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Смереків Пушкар М.Є.

 

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Малий Дорошів Філатову В.І.

 

26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Стронятин Хом’як З.Р. 

 

27. Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в с. Великий Дорошів 

 

28. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів вул. Василя Стуса, 8

 

29. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ  в с. Сулимів Андрухів В.Д.

 

30. Про надання дозволу на розробку виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Попитак Г.Т.

 

31. Про надання дозволу розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Царик Л.М.

 

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Іваськевич Н.С.

 

33. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Віднів Великій О.С.

 

34. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Надичі Паславській І.І.

 

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Струк О.В.

 

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Струк О.В.

 

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Струк О.В.

 

38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Ханас Р.В. 

 

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куликівської селищної ради Басюк Я.М.

 

40. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Малий Дорошів Кавулич М.М.

 

41. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Малий Дорошів Козак М.В.

 

42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Кобрин О.В. 

 

43. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт.Куликів, вул.Братів Диких 4а, гр.Савка. М.Г.  

 

44. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Костеїв, вул.Колгоспна 9, гр.Червінська  О.П.

 

45. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт.Куликів, вул.Стуса 5а, гр. Гадада О.С.

 

46. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт.Куликів, в урочищі «За заправкою», гр. Породко М.С.

 

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів, вул.Шухевича,15 гр. Грех Н.Р.

 

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Перемивки, вул.Придорожня, гр.  Качмарик О.Р.

 

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів в урочищі «За заправкою» гр.Іванову В.В.

 

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів, вул.Б.Хмельницького, гр.Войтович Н.М.

 

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт.Куликів в урочищі «За заправкою», гр.Серкіз А.О.

 

52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування адмінбудинку в с.Мервичі,вул.Робітнича,1 ТзОВ «Жовківський племптахорепродуктор

 

53. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування тракторної бригади в с.Мервичі, вул.Робітнича,20 ТзОВ «Жовківський племптахорепродуктор»

 

54. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування заправки (ГСМ) в с.Мервичі,вул.Робітнича,20а ТзОВ «Жовківський племптахорепродуктор»

 

55. Про надання дозволу на розробку детального плану території  в смт.Куликів по вул.Затишна 17,  гр. Остапчак Я.Ф.

 

56. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення  в смт.Куликів по вул.Людкевича,  гр. Семчук С.С.

 

57. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в с. Мервичі по вул. Робітнича,17в -17б  гр. Кокошко Г.Б.

 

58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів, вул.Яворницького, гр.  Масляк В.І.

 

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів, гр.  Соколовського Ю.Р.

 

60.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів, гр.  Соколовського Ю.Р.

 

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів , гр.  Петраш О.І.

 

62. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність в с. Могиляни, гр.Максимів М.Д.

 

63. Про надання  дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність в с. Мервичі, гр.Басюк О.О.

 

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Звертів, гр. Кушпіт Л.Б.

 

65. Про затвердження  детального плану території   земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень в смт. Куликів, вул.Жовківська № 50, 52

 

66. Про затвердження Програми «Одноразова матеріальна допомога згідно рішень виконкому Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2021 рік» в новій редакції

 

67. Про затвердження Положення про Відділ соціального захисту населення Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області зі змінами в новій редакції

 

68. Про затвердження Програми фінансування забезпечення надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2021 рік

 

69. Про затвердження Програми соціального захисту населення щодо надання пільг окремим категоріям громадян Куликівської селищної ради за телекомунікаційні послуги у 2021 році

70. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Куликівської селищної ради на 2021 2025 роки

 

71. Програма накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2021 рік

 

72. Про затвердження складу комісії по розробленню символіки Куликівської селищної ради Львівського району Львівської областіПро затвердження складу комісії по розробленню символіки Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області

 

73. Про затвердження програми заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської  селищної ради Львівського району Львівської області щодо розвитку фізичної культури та спорту на 2021 рік

 

74. Централізована програма заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області  щодо розвитку фізичної культури та спорту на  2021 рік

 

75. Про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік

 

76. Про затвердження Програми охорони та раціонального використання природних ресурсів на 2021 рік