Рішення Про внесення змін до рішення сесії №2 від 03.12.2021 року «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та організацію його роботи».

Рішення Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг – Дія Центр» у старостинських округах Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Рішення Про затвердження Графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних Послуг – Дія Центр» Куликівської селищної Ради Львівського району Львівської області та віддалених робочих місць адміністраторів.

Рішення Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних Послуг – Дія Центр» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та організацію його роботи.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаватимуться через віддалені робочі місця адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних Послуг – Дія Центр» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.