1. Про затвердження Правил благоустрою території Куликівської селищної територіальної громади в новій редакції.

2. Про затвердження Комплексної програми підтримки сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які загинули, померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час забезпечення проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах та у період її проведення, під час забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2022-2024 роки зі змінами в новій редакції

3. Про затвердження Програми відшкодування витрат за надані пільги з безкоштовного зубопротезування для окремих категорій громадян на 2022-2025 роки зі змінами в новій редакції.

4. Про затвердження Програми фінансування на забезпечення надання соціальних гарантій особам з інвалідністю, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2024 рік.

5. Про затвердження Програми «Забезпечення лікарськими засобами хворих із трансплантованими органами Куликівської селищної ради на 2024 рік».

6. Про затвердження Програми «Матеріальна допомога згідно рішень виконкому селищної ради на 2024 рік».

7. Про затвердження Програми «Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення медичними виробами Куликівської селищної ради на 2024 рік».

8. Про затвердження Програми «Поховання учасників бойових дій, які загинули внаслідок російсько-української війни».

9. Про затвердження Програми соціального захисту населення щодо надання пільг окремим категоріям Куликівської селищної ради за телекомунікаційні послуги у 2024 році.

10. Про затвердження Програми централізованих заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради на 2024 рік.

11. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2024 рік.

12. Про затвердження Програми поповнення бібліотечних фондів для користувачів Куликівської селищної ради на 2024 рік.

13. Про затвердження Програми розвитку та підтримки молодіжної політики на 2024 рік.

14. Про затвердження Програми підтримки проведення культурно-оздоровчого табору «РАТАТУЙ» на 2024 рік.

15. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадського краєзнавчого музею «Історія Куликова і Куликівщини» на 2024-2027 роки.

16. Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій та Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування.

17. Про затвердження програми «Забезпечення умов безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до закладів освіти Куликівської селищної ради».

18. Про затвердження програми «Національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Знай своє» закладів освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2024 рік».

19. Про затвердження Програми «Покращення матеріально - технічного стану об’єктів найпростіших укриттів закладів освіти Куликівської селищної ради на 2024 рік».

20.Про затвердження програми «Харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Куликівської селищної ради на 2024 рік».

21. Про затвердження програми «Харчування дітей у закладах дошкільної освіти Куликівської селищної ради на 2024 рік».

22. Про затвердження Програми «Підтримка учнівської молоді на 2024 рік».

23. Про затвердження програми «Обдаровані діти Куликівщини» на 2023 рік.

24. Про затвердження «Програми накопичення матеріально-технічного резерву Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2024 рік».

25. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Куликівської селищної ради на 2024 рік.

26. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Куликівської селищної ради на 2024 рік.

27. Про затвердження Програми «Безпечне селище» на 2024 рік.

28. Про погодження призначення Мелещук М.С.

29. Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Куликівської селищної ради на 2024 рік.

30. Про затвердження Програми «Надання допомоги у натуральному вираженні ветеранам та непрацюючим пенсіонерам КЗ «Центр надання соціальних послуг Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» на 2024 рік».

31. Про затвердження Стратегії розвитку Куликівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації.

Стратегія розвитку Куликівської селищної територіальної громади до 2027 року (Додаток 1).

Профіль Куликівської селищної територіальної громади (Додаток 2).

План заходів на 2024-2027 роки з реалізації стратегії розвитку Куликівської селищної територіальної громади до 2027 року (Додаток 3).

32. Про врегулювання питань господарського відання складовими Єдиної газорозподільної системи.

33. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за 9 місяців 2023 року.

34. Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту в Куликівській селищній раді.

35. Про затвердження Програми енергозбереження та підвищення енергоефективності Куликівської селищної ради на 2024 - 2027 роки.

36. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Куликівської селищної ради на 2024 рік.

37. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією Куликівської селищної ради на 2024-2025 роки.

38. Про передачу на баланс Комунального підприємства «Куликівське управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» майна комунальної власності.

Додаток 1.

39. Про передачу на баланс відділу освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області майна комунальної власності.

Додаток 1.

40. Про передачу на баланс закладу дошкільної освіти села Смереків Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області майна комунальної власності.

Додаток 1.

42. Про надання дозволу на розробку детального плану території для реконструкції колишньої лазні у торгово-офісну будівлю в смт. Куликів по вул. Спортивна, 1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

43. Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення об’єктів торгівлі в смт. Куликів по вул. Львівська, 1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

44. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Куликівської територіальної громади Львівського району Львівської області.

45. Про внесення змін до рішення сесії Куликівської селищної ради № 84 від 23 жовтня 2023 року «Про надання дозволу на виготовлення експертної оцінки землі в смт. Куликів вул. Шевченка, 73 ТзОВ «АКО РЕАЛ ЕСТЕЙТ»».

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок.

47. Про реєстрацію речового права та надання в оренду земельної ділянки в смт. Куликів вул. Шевченка,73.

48.Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2024-2027 роки.

49. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення і комунальних доріг у Куликівській селищній раді на 2024 рік.

50. Про затвердження Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2024-2027 роки.

51. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2024-2027 роки.

52. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток до рішення сесії.