1. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення для проведення релігійних, молодіжних, культурно-духовних заходів в селі Нове Село по вулиці Зелена.

2.Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Сусь О.І.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Сусь О.І.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Сусь О.І.

5. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Гринчук Л.Й.

6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів по вул. Набережна, 32 Козобаль М.І.

7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів по вул. С.Крушельницької, 5 Клюк А.Й.

8. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Сонячна, 66 Ільчук І.Б.

9. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 77 Хір А.П.

10. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 79 Бап А.Б.

11. Про виготовлення проекту із землеустрою для індивідуального садівництва в с. Гребінці Гнатишин Г.М.

12. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Курабі Н.В.

13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Великий Дорошів Курабі Н.В.

14. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів по вул. Шухевича, 15 Грех Н.Р.

15. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. І.Франка, 20 Хом’як Ю.Б.

16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. І.Франка, 76 Мандзюк Н.Я.

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Мотиль М.А.

18. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Лущак О.Р.

19. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів по вул. Героїв Майдану, 22 Фурті С.П.

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів Поврозник О.О.

21.Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Більо М.Я.

22. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Лисик К.І.

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 97 Шпитко Ю.І.

24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Надичі по вул. Героїв АТО, 43 Дмитрович О.Г.

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 127 Нагорняк О.В.

26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д. Галицького, 14 Лозинській В.В.

27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 29 Зигмунд Р.С.

28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д. Галицького, 201 Демко В.Я.

29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 24 Кішаковській О.П.

30. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Стронятин по вул. Нова, 71 Бучко М.Я.

31. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 47 Вдович М.М.

32. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Сулимів по вул. Д. Галицького, 10 Гордій Р.Р.

33. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів вул. Львівська Візнюк З.В.

34. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Великий Дорошів вул. Львівська Мончук Р.І.

35. Про розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в с. Звертів Демко О.Б.

36. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Надичі Процайло О.І.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Цвик І.С.

38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Стронятин по вул. Л. Українки, 20 Яворському Н.І.

39. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Гребінці по вул. А. Шептицького, 65 Андрухович О.В.

40. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Довганик К.П.

41. Про виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Довганик К.П.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в с. Кошелів по вул. Кошелівська, 32.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Цвик М.В.

44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Малий Дорошів, вул.Івана Полюя,15 гр.Фрис У.М.

45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, вул.Лесі Українки,5 гр.Борис М.Р.

46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Мервичі, вул.Спортивна,14 гр.Борис О.В.

47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Мервичі, вул. Спортивна,12 гр.Демковському В.І.

48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Мервичі, вул. Спортивна,16 гр. Клємєнтьєва Г.А.

49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт.Куликів, гр.Жидачевській І.С.

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в смт.Куликів, гр. Приймі Олександрі Степанівні.

51. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с..Великий Дорошів в, вул.Львівська,65, гр.Воронська О.В.

52. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с..Великий Дорошів в, вул.Львівська36, гр.Задорожний О.Я.

53. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Мервичі, вул.Садова 24, гр.Лата В.С.

54. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт.Куликів по вул.Курбаса 10, гр. Стефанишин К.В.

55. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с.Артасів по вул.Яремчука 3, гр.Довганик О.В.