1. Про порядок денний позачергової ХХХ сесії Куликівської селищної ради VІІІ демократичного скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за 2021 рік

3. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Додаток до рішення Куликівської селищної ради

4. Про внесення змін до Положення про фінансовий відділ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

5. Про внесення змін до структури Куликівської селищної ради.

6. Про затвердження Програми фінансування окремого батальйону територіальної оборони (військова частина А7074) за рахунок коштів місцевого бюджету органів місцевого самоврядування Куликівської селищної територіальної громади, який дислокується в районі територіальної оборони (Львівський район) на 2022-2023 роки.

7. Про затвердження Програми матеріальної підтримки відділу поліції № 2 Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області з забезпечення охорони публічного порядку та безпеки, профілактики правопорушень, охорони прав, свобод громадян на 2022 рік.

8. Про затвердження Програми використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2022 рік.

9. Про внесення змін до рішення сесії Куликівської селищної ради від 07 грудня 2021 року № 97 про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для створення громадського пасовища на території Куликівської селищної ради за межами с. Кошелів.