1. Про затвердження Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки Куликівської селищної ради, направленої на забезпечення функціонування 17 Державної пожежно-рятувальної частини 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2023 рік.

2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Костеїв.

3. Про внесення змін до рішення Надичівської сільської ради від 09 серпня 2019 року № 17 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с. Сулимів по вул. Сонячна, 4».

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Яремчука, 100 в с. Артасів, Голяк Р. І.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 19 в с. Стронятин, Ястремському І.Б.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Шевченка Тараса, 20 в с. Віднів, Паночко М.Б.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 58 в с. Стронятин, Воробець Б. Ф.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 56 в с. Стронятин, Мончук І.В. та Хом’як М.В.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кошелівська, 42 в с. Кошелів Зелінській О. М.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Залізнична, 1а в с. Мервичі Гетнарович Н.П.

11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТзОВ СП «Рімекс».

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Чайковського, 9 в смт. Куликів, Вихопень Л.В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Стуса, 16 в смт. Куликів, Чорнуха Л.С.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 2 в с. Віднів, Панас Р.П.

15. Про прийняття у комунальну власність Куликівської селищної ради земельних ділянок.

16. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Гребінці вул. Черешнева, 16 Касараб К. М.

17. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Куликів по вул. Крушельницької, 1.

18. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Гребінці Львівського району Львівської області.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Куликівської селищної ради.

20. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів Лесько Г.Й.

21. Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки.

22. Про надання дозволу на розробку детального плану території, що охоплює автомобільну дорогу загального користування державного значення М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська (на Люблін) на території Куликівської селищної ради.

23. Про затвердження Програми зміцнення матеріально-технічної бази Жовківського відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області на 2023-2024 роки.

24. Про затвердження Програми підтримки військової частини  Збройних сил України на 2023 рік.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 55 в с. Звертів, Пелюх А. Д.

26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації закладів з обслуговування відвідувачів об’єктів рекреаційного призначення по вул. Робітнича, 17в-17б в с. Мервичі.

27. Про затвердження Програми матеріальної підтримки Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області з забезпечення матеріально-технічної бази, покращення охорони публічного порядку та безпеки на території Куликівської територіальної громади на 2023 рік.

28. Про виділення коштів з Куликівського селищного бюджету у 2023 році.

29. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток до рішення Куликівської селищної ради "Про уточнений бюджет Куликівської селищної ради на 2023 рік"        

30. Про порядок денний чергової LІ сесії VІІІ демократичного скликання.

Гід державних послуг. Банер