1. Про затвердження Програми забезпечення містобудівною документацією Куликівської територіальної громади на 2024-2025 роки зі змінами в новій редакції.

2. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Додаток до проєкту рішення сесії.

3. Про затвердження звіту про виконання Куликівського селищного бюджету за 3 місяці 2024 року.

4. Про внесення змін до структури, чисельності та штатного розпису працівників Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

5. Про  затвердження звіту про виконання місцевих програм Куликівської селищної ради за 2023 рік.

Додаток до проєкту рішення сесії.

6. Про затвердження звіту про виконання Програми охорони навколишнього природного середовища на 2023 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання Програми благоустрою та екологічного благополуччя на 2023 рік.

8. Про затвердження звіту про виконання Програми співфінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг у Куликівській селищній раді на 2023 рік.

9. Про затвердження звіту про стан виконання Програми соціально- економічного та культурного розвитку Куликівської селищної ради за 2021-2023 роки.

10. «Про припинення розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво закладу дошкільної освіти по вулиці Воїнів УПА, 11 – А в смт. Куликів Львівського району Львівської області».

11. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Генеральний план с. Костеїв».

12. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Внесення змін до генерального плану с. Нове Село».

13. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Внесення змін в генеральний план с. Віднів».

14. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Внесення змін в генеральний план с. Звертів».

15. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Генеральний план с. Могиляни».

16. Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Генеральний план с. Кошелів».

17. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план с. Артасів Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку і супутніх документів».

18. Про надання дозволу на розробку детального плану території з розміщення складу паливно-мастильних матеріалів за адресою: вул. Шевченка, 87 в селищі Куликів Львівського району Львівської області, ТОВ «АЛАУША».

19. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва промислового об'єкту на земельній ділянці розташованій за адресою: вул. Шевченка 73 селище Куликів Львівського району Львівської області, ТОВ «АКО Індастріс».

20. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва та обслуговування вітрової електростанції за межами населеного пункту с. Смереків Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

21. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування вітрової електростанції за межами населеного пункту с. Смереків Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

22. Про затвердження детального плану території для реконструкції колишньої лазні у торгово-офісну будівлю в смт Куликів по вул. Спортивна, 1 Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

23. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Смереків Львівського району Львівської області.

24. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі магазину по вул. Перемивки, 1-А в с. Перемивки Львівського району Львівської області.

25. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення на території Куликівської селищної ради ТОВ "Ігор І" в смт.Куликів Львівського району, Львівської області та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів вул. Незалежності, 17, Кашуби Н.М.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1366 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Віднів вул. Батівка, 7, Роговській Л.Я.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 0,2327 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 33, Мищишин Н.Я.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) 0,2500 га для
будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 1, Голяк М.М.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0484 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Мервичі, вул. Широка, 20, Шкробут В.Б.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів вул. Сонячна, 14, Добросинець І.Д.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1949 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука, 35, Іноземцевій М.П.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 29, Струк О.Я.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Костеїв вул. Городня,14, Граб І.П.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0984 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селищі Куликів вул. Курбаса, 13, Гарасим М.І.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в селище Куликів вул. Загорода, 26, Сметани М.І.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 0,6973 га, 0,2552 га, 0,1812 га, 0,1487 га, 0,1000 га, 0,1500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Хмелевській М.В.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,1157 га, 0,1257 га, 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Великому Р.І.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,5600 га, 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Вихопень М.В.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,56 га, 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Русановській Г.Г.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 0,1500 га, 0,1671 га, 0,4963, 0,1000 га, 0,1034 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Русановській Г.Г.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,2324 га, 0,1722 га, 0,1500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Мончук М.Т.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,0000 га, 0,1027 га, 0,1047 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Сорока М.В.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,5451 га, 0,2500 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Грицевич Г.М.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,3690 га, 0,1278 га, 0,1393 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Федяй Г.В.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 1,2642 га, 0,2200 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Фединяк Я.Б.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 0,8375 га, 0,4644 га, 0,1340 га, 0,0529 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Гронович Н.М.

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4763 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Сировець В.В.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею: 0,9661 га, 0,2200 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Юсипович Г.М.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0950 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівськоїселищної ради, Тенети С.Є.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,76 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Білянич К.З.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,89 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Недовіз М.М.

53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,92 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Бушко О. А.

54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,22 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Бринь В. М.

55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,89 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради,
Завидівській Г. Я.

56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,86 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Самотій Н.С.

57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,25 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Цвик М.А.

58. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроюь щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,27 умовно кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Недомірко Г. І.

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 6,9593 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт. Куликів вул. Шевченка, 85, ТОВ «Жовківський ППР».

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,54 га для іншого сільськогосподарського призначення в с. Гребінці вул. Шевченка Тараса, 43, Іванову В.І., Івановій З.М.

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,7838 га, для іншого сільськогосподарського призначення в с. Віднів вул. Шевченка Тараса, 59, Качор Я.І.

62. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва орієнтовною площею 0,11 га в с. Стронятин, Кльоцко Л.В.

63. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 10,00 га, для ведення товарного сільськгосподарського виробництва, яка розташована на території Куликівської селищної ради (за межами с. Смереків).

64. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності площею 10,0051 га, для іншого сільськогосподарського призначення, яка розташована в с. Звертів, Гнатко І.С.

65. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду, площею 0,2520 га для обслуговування нежитлового приміщення в с. Великий Дорошів вул. Лисенка,1, Боровик Г.В.

66. Про надання дозволу щодо передачі в суборенду земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, ПП «Укр-Петроль».

67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Надичі Львівського району Львівської області.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Віднів Львівського району Львівської області.

69. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Звертів Львівського району Львівської області.

70. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Великий Дорошів Львівського району Львівської області.

71. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Малий Дорошів Львівського району Львівської області.

72. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Нове Село Львівського району Львівської області.

73. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Кошелів Львівського району Львівської області.

74. Про передачу в оренду земельної ділянки площею 3,8171 га, для сінокосіння і випасання худоби на території Куликівської селищної ради (за межами с. Костеїв), Беновському Р.І.

75. Про реєстрацію речового права комунальної власності земельної ділянки в с. Смереків.

76. Про реєстрацію речового права комунальної власності на земельну ділянку площею 0,0643 га для обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться в селищі Куликів вул. Спортивна,1.

77. Про реєстрацію речового права комунальної власності на земельну ділянку площею 2,8750 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться в селищі Куликів вул. Шевченка, 87.

78. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу їх у власність на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

79. Про включення до переліку земельних ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на них на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

80. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі електронного аукціону та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом поділу зі зміною цільового призначення.

81. Про внесення змін до рішення сесії Куликівської селищної ради.

82. Про внесення змін до рішення сесії Надичівської сільської ради.

83. Про порядок денний чергової LХХVІІ сесії VІІІ демократичного скликання.

Гід державних послуг. Банер