1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 88 в с. Звертів, Шевчук М.В.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Є. Коновальця,10 в смт. Куликів, Думі М. Т.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. УПА, 39 в с. Звертів, Свинару А.П.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сонячна, 56 в с. Звертів, Вихопень М.В.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 28 в с. Звертів, Краковецькій О. О.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. УПА, 42 в с. Звертів, Демків М.М.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Грушевського, 68а в смт. Куликів, Татух М. С.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Гагаріна, 55 в с. Нове Село, Шестака Я.М.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Куликівська, 25 в с. Мервичі, Володько О.Г.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 60 в с. Стронятин, Петрушинській М.М.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Львівська, 77 в с. Великий Дорошів, Білій Г.В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Зелена, 7 в с. Нове Село, Кудлі О.В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Яремчука, 109а в с. Артасів, Ломага М.А.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Б. Хмельницького, 11 в смт. Куликів, Жук О.М.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Незалежності, 34 в с. Стронятин, Палюх В.В.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Хмельницького Богдана, 59 в с. Могиляни, Дольній Б. М.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Симоненка, 2-В в смт. Куликів, Соловій Б.І.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Яремчука, 94 в с. Артасів Стахів Н. І.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Городня, 28 в с. Костеїв, Цісун П.І.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Чверті, 5 в с. Костеїв, Рупі С.І.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Колгоспна, 58 в с. Костеїв, Рупа Р.В.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Затишна, 35 в смт. Куликів, Кічало Ю.Б., Кічало І. Б.

23. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Смереків, Левків В.І.

24. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Мервичі Львівського району Львівської області.

25. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду іншого сільськогосподарського призначення в с. Нове Село Петрух І.В., Калин П.Р.

26. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо консервації малопродуктивних та деградованих земель на території Куликівської селищної ради.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо консервації малопродуктивних та деградованих земель на території Куликівської селищної ради.

28. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення по вул. Затишна в смт. Куликів, Мастикаш В.В.

29. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на земельних торгах (у формі електронних торгів ) на території Куликівської селищної ради.

30. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів для продажу права оренди на земельних торгах (у формі електронних торгів ) на території Куликівської селищної ради.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах (у формі електронних торгів ) на території Куликівської селищної ради.

32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах (у формі електронних торгів ) по вул. Коновальця , 8е в с. Смереків.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на неї на земельних торгах (у формі електронних торгів ) в с. Звертів.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Зелена, 4 в смт. Куликів, Порохнюк О. В.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Загорода, 17а в смт. Куликів, Говоруха Л.Т.

36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення, урочище «Біля заправки» в смт. Куликів, Приймі С. С.

37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Паночко О. Я.

38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Недовіз Р.Я.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Фльорчик О. С.

40. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні конфігурації земельної ділянки. по вул. Шевченка, 85 в смт. Куликів.

41.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власност.

43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

44. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сагайдачного, №29 в смт. Куликів, Потарейко Ю.М.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Сагайдачного, №7 в смт. Куликів, Лупій І.І.

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Снігур Г.В.

48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Недомірко В.Р.

49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Синиці Н.І.

50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Галянтий М.І.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Лучко Х.Р.

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка передбачає зміну цільового призначення по вул. Жовківська, 9 в смт. Куликів, Бішко О.В.

53. Про створення Молодіжної ради при Куликівській селищній раді Львівського району Львівської області та затвердження Положення про Молодіжну раду.

54. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради за межами с. Смереків, Старко І.В.

55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради в с. Мервичі, Козак М.В.

56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодовстановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Приходько Д.С.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Ковалко Г.І.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Кльоцко І.Р.

59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Малюга Г.І.

60. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Краковецькій С.В.

61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Іноземцевій М.П.

62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Стецишин Г.В.

63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Степанюк О.М.

64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Сичу В.М.

65. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Дружбляк В.І.

66. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Паночко К.С.

67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Пушак Б.М.

68. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Цвик М.В.

69. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Шпорлюк О.В.

70. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Шпорлюк О.В.

71. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Смага А.Я.

72. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Бірюковій Л.І.

73. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Пелюх А.Д.

74. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Пелюху Д.С.

75.Про оголошення аукціону на право оренди майна.

76. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності Куликівської селищної ради та Методики розрахунку орендної плати і пропорції її розподілу.

77. Про затвердження Програми благоустрою та екологічного благополуччя в населених пунктах Куликівської селищної ради на 2023 рік.

78. Про затвердження детального плану території на території Куликівської селищної ради (за межами с. Мервичі).

79. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Якубейко М.Д.

80. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Котур М.О.

81. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Котур М.О.

82. Про надання дозволу на розробку технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівель по вул. Загорода №4 в смт. Куликів.

83. Про надання дозволу на розробку технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування не житлової будівель по вул. Загорода №5 в смт. Куликів.

84. Про надання дозволу на розробку технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (водний об’єкт) по вул. Яремчука в с. Артасів.

85. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради №27 від 14.12.2022 року «Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства».

86. Про затвердження програми «Забезпечення умов безперешкодногодоступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до закладів освіти Куликівської селищної ради».

87. Про затвердження штатного розпису закладів культури Відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Яворницького, 22 в смт. Куликів Чиж Д.Ю., Мельник С.Ю., Вика І.Ю., Чиж Ю.Ю.

89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Стефанко Л.А.

90.Про впровадження на території Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі.

91. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток до рішення сесії.

92. Про порядок денний чергової LІІІ сесії VІІІ демократичного скликання.

Гід державних послуг. Банер