1. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 18.01.2024 №2 «Про умови оплати праці Куликівського селищного голови від 3 травня 2024 року».

2. Про внесення змін до структури, чисельності та затвердження штатного розпису працівників Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

3. Про затвердження Програми формування місцевого резерву продовольства Куликівської селищної ради для забезпечення продовольчих потреб ВПО в умовах воєнного стану на 2024 рік.

4. Про затвердження Програми розвитку та підтримки молодіжної політики на 2024 рік зі змінами в новій редакції.

5. Про затвердження Програми централізованих заходів відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради на 2024 рік зі змінами в новій редакції.

6. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Куликівської селищної ради на 2024 рік зі змінами в новій редакції.

7. Про виділення коштів з Куликівського селищного бюджету у 2024 році.

8. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2024 рік 1356200000 (Код бюджету).

9. Про внесення змін до рішення сесії Куликівської селищної ради від 10.11.2022 року №3 «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності».

10. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг – Дія Центр» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області зі змінами в новій редакції.

11. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг – Дія Центр» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області зі змінами в новій редакції.

Гід державних послуг. Банер