1. Про затвердження Положення про оплату праці та порядок застосування стимулюючих виплат працівникам апарату та структурних підрозділів Куликівської селищної ради.

2. Про умови оплати праці Куликівського селищного голови на 2024рік.

3. Про затвердження штатного розпису Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області на 2024 рік.

4. Про затвердження штатного розпису фінансового відділу Куликівської селищної ради на 2024 рік.

5. Про затвердження штатного розпису відділу соціального захисту населення Куликівської селищної ради на 2024 рік.

6. Про затвердження штатного розпису служби у справах дітей Куликівської селищної ради на 2024 рік.

7. Про затвердження штатного розпису апарату Куликівської селищної ради на 2024 рік.

8. Про затвердження штатного розпису відділу культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради на 2024 рік.

9. Про затвердження штатного розпису відділу освіти Куликівської селищної ради на 2024 рік.

10. Про затвердження Програми «Матеріальна допомога згідно рішень виконкому селищної ради на 2023 рік» зі змінами в новій редакції.

11. Про затвердження передавального акту Артасівської сільської ради та додатків до нього.

12. Про затвердження передавального акту Великодорошівської сільської ради та додатків до нього.

13. Про затвердження передавального акту Надичівської сільської ради та додатків до нього.

14. Про затвердження передавального акту Смереківської сільської ради та додатків до нього.

15. Про порядок денний LХVІІІ сесії VІІІ демократичного скликання.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Лесі Українки, 20 Костиха О. І.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка Тараса, 14 Пришляк П. М.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Гребінці вул. Черешнева, 22 Яцунді Б. М.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука, 89 Григор’євій М. І.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Над потоком, 22 Гондецькому М. М.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Гетнарович Н. П.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Варяниці О.В.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Свирид Г. М.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Харчишин І.М.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Тишик О. Г.

26.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Микитин Б. М.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Микитин Б. М.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Гой О.С.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Дмуховській М. І.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Великому Р. І.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Волкун М. В.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт М. С.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт В. С.

34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кіт С. С.

35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва на території Куликівської селищної ради Варяниці Н.О.

36. Про надання дозволу щодо передачі в суборенду земельної ділянки за межами с. Віднів Руденко М. О.

37. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Додаток до рішення сесії.

Гід державних послуг. Банер