1. Про дострокове припинення повноважень старости Артасівського старостинського округу Нос Н.В.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Сулимів вул. Хмельницького Б., 4 Бушка М.В.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Шевченка, 4 Макогін О.В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Звертів вул. Сонячна,78 Кудь М. Я.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Сагайдачного, 14, Білик І.Я.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Івасюка, 4, Шлага М.І.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Костеїв, вул. Городня, 28, Єрчик О.В.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Базюк О. І.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Паночко Г.Р.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Шевчук М.В.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Шевчук М.В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Шевчук М. В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Лихолат М.І.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Лихолат М. І.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Струк М. Я.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Струк М. Я.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Мончук М.Т.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Попитак Г.Т.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Струк М.І.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кашубі Н. М.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Хмелевській М.В.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Русановській Г. Г.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Свинар О.Б.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Кутень О.Ф.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Великій Л. І.

26. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, Коновал Ю.Я.

27. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, Маліна В.Й.

28. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, Сайко В.В.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, вул. Ярослава Мудрого, 5а.

30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, урочище «За конторою» Шах Є. М.

31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Куликів, урочище «За конторою» Савчук С. В.

32. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Куликівської селищної ради Кушпіту П.О.

33. Про надання дозволу щодо передачі в суборенду земельної ділянки в с. Мервичі вул. Залізнична, 3а ТОВ «Панчишин-Макс».

34. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

35. Про включення до переліку земельної ділянки для підготовки Лоту для продажу на земельних торгах (у формі електронних торгів ) на території Куликівської селищної ради.

36. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Куликівської селищної ради від 11.04.2019 року №4 «Про взяття на баланс Куликівської селищної ради приміщення цивільного захисту сховище №51221 в смт. Куликів вул. Шевченка, №73».

37. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Куликівської селищної ради.

 

Гід державних послуг. Банер