1. Про надання дозволу на внесення змін до проекту «Детальний план території в с. Надичі по вул. Грушевського, Жовківського району, Львівської області».

2. Про надання дозволу на розробку детального плану території по вул. Шевченка, 73 в смт. Куликів Львівського району Львівської області.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Стронятин вул. Підланки, 18.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука, 34 Сідорчак М.Ю.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка, 19 Краковецькій О.І.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука, 55, Ях Д.Б.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Великий Дорошів вул. Мазепи, 16 Фединяку Я.Б.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Дуцяк О. Р.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Волинець Т.В.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Палайда О. І.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради Степанюк О. М.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Цвику Б. В.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Граб І. П.

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради, Фединяку Я. Б.

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність під громадськими сіножатями та громадськими пасовищами.

16. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Великий Дорошів вул. Лисенка Львівського району Львівської області.

17. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в смт. Куликів вул. Богуна, 5.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення в смт. Куликів вул. Яворницького, 4в.

19. Про продаж ТзОВ «Агропобутсервіс» земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Надичі, вул. Грушевського,77 Львівського району Львівської області.

20. Про вненсення змін до рішення Куликівської селищної ради від 05 грудня 2023 р. №3 «Про умови оплати праці Куликівського селищного голови на 2024 рік».

21. Про внесення змін до рішення селищної ради від 27 листопада 2020 року № 6 «Про утворення постійних депутатських комісій Куликівської селищної ради».

22. Про затвердження програми «Обдаровані діти Куликівщини» на 2024 рік.

23. Про затвердження детального плану території по зміні конфігурації земельної ділянки по вул. Шевченка, 85 в смт Куликів.

24. Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га для обслуговування та спорудження очисних споруд смт. Куликів.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Ярослава Мудрого, 12.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Куликів вул. Чурай М., 10.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Шевченка, 66.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Артасів вул. Яремчука, 109б.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Куликівської селищної ради.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Коник Г.Р.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Деревінській І. М.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куликівської селищної ради Здобиляк К. М.

33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби на території Куликівської селищної ради.

34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в с. Великий Дорошів вул. Короленка, 23а.

35. Про припинення дії договору оренди землі на території Куликівської селищної ради.

36. Про реєстрацію речового права комунальної власності на земельні ділянки на території Куликівської селищної ради.

37. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку, включення до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, встановлення стартової ціни та продаж земельної ділянки площею 0,9578га, що розташована: Львівська область, Львівський район, смт. Куликів, кадастровий номер: 4622755600:02:004:0204, у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

38. Про порядок денний LХХІ сесії VІІІ демократичного скликання.

40. Про уточнений бюджет Куликівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Додаток до Рішення сесії.

41. Про затвердження Програми «Забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення Куликівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

Гід державних послуг. Банер