ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальноївласності Куликівської селищної радиЛьвівського району Львівської областіта Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області»і аналізу регуляторного впливу.

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Куликівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальноївласностіКуликівської селищної ради Львівського району Львівської областіта Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області» 22.11.2022 року.

Головним розробником проєкту регуляторного акта є відділ економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Куликівської селищної  ради.

Метою проєкту регуляторного акта є:

виконання приписів Закону України від 03 жовтня 2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна»;

створення універсальних документів, якими керуватимуться сторони договірних орендних відносин;

встановлення єдиних вимог до оформлення договірних відносин у сфері оренди комунального майна, визначених Законом України dsl 03 жовтня 2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна».

Повний текст проєкту регуляторного акта та відповідний аналіз  регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб сайті Куликівської селищної ради  https://kulykiv-gromada.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика».

Положення про порядок передачi в оренду майна, яке належить до комунальної власностi Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, яке належить до комунальної власності Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренку комунального майна Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

 

Гід державних послуг. Банер