• Переглядів: 355

Жовківська ДПІ звертає увагу щодо граничного терміну подання декларації про майновий стан та доходи Громадяни, які мають можливість виконувати податкові обов'язки та які на сьогодні не подали декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) 2021 рік, повинні не зволікати та подати декларацію не пізніше 19 липня 2022 року.

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Куликівської територіальної громади!

• Переглядів: 217