Селищний голова Лілія Бова розпочала черговий робочий тиждень з апаратної наради за участю керівників структурних підрозділів селищної ради та директора – головного лікаря Куликівської міської поліклініки КНП «Жовківської ЦРЛ» Надії Літун, було обговорено стан виконання робіт за минулий тиждень і визначено ряд завдань на наступні робочі дні.

Під час наради особливу увагу було приділено питанням, що стосуються епідеміологічної ситуації на території Куликівської територіальної громади та наголошено обмежити проведення будь-яких масових заходів. Враховуючи це відділом культури, туризму, молоді та спорту більшість заходів переведено на онлайн роботу.

Крім того, у межах проведеної наради було обговорено роботу відділу соціального захисту населення та які бюджетні програми готуються по даному відділі.

За результатами порушених питань у ході апаратної наради Лілія Бова надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів, які були взяті до відома та прийняті в роботу.Фото без опису