Сьогодні відбулося представлення нового старости Кухар Оксани Василівни

Сьогодні перший заступник Богдан Стахів, на підставі рішення позачергової сесії Куликівської Селищної ради Львівського району Львівської області, де затверджено депутатським корпусом ради та результатами обговорень, які попередньо відбулися в с. Великий Дорошів офіційно представив нового старосту – Кухар Оксану Василівну, яка з нинішнього дня приступила до виконання своїх посадових обов’язків. Також подякував Лущак Тетяні Орестівні за старанну співпрацю.

Староста - це посадова особа місцевого самоврядування, нова інституція, створена для того, щоб інтереси всіх жителів сіл і селищ в територіальних громадах були належним чином представлені. Щоб соціальні, побутові та інші потреби мешканців села були задоволені. Щоб проблеми місцевого значення вирішувалися швидко, відкрито, зрозуміло.

Староста представляє інтереси жителів села, здійснює комунікацію між владою та громадою села.

Також староста відповідає за активізацію громади у прийнятті рішень, працює з місцевими громадськими об’єднаннями.