Cтароста представляє інтереси жителів села і здійснює комунікацію між владою та громадою

Оскільки староста представляє інтереси жителів села і здійснює комунікацію між владою та громадою сьогодні відбулася щотижнева нарада старост сіл Куликівської селищної ради для обговорення важливих питань, які виникли у кожного з них та у громади.

Було обговорено ті завдання, які ставилися на минулому тижні, що стосувалися благоустрою територій. Проблемою є стихійні сміттєзвалища, що виявлені у населених пунктах та запропоновано шляхи їх ліквідації.

Кожному зі старост роз’яснено про Державну реєстрацію заповітів та які реєстраційні дії  в Спадковому реєстрі можуть бути здійснені Куликівською селищною радою.