На черговій сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 16 березня 2021 року було затверджено перелік автомобільних доріг, які планується ремонтувати у 2021 році за кошти обласного бюджету

На черговій сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 16 березня 2021 року було затверджено перелік автомобільних доріг, які планується ремонтувати  у 2021 році за кошти обласного бюджету. Сума фінансування Програми складає 200 млн гривень. На ремонт доріг, які знаходяться в межах Куликівської територіальної громади виділено 7 млн 300 тис.грн.

Зокрема в межах територіальної громади за кошти обласного бюджету передбачені на поточний ремонт таких доріг:

• Поточний ремонт автомобільної дороги С140627 Зіболки – Артасів (3 млн 200 тис. грн)
  • Поточний ремонт автомобільної дороги С140603 Жовква – Мокротин – Сулимів (2 млн 600 тис. грн).
  • Капітальний ремонт автомобільної дороги С140672 Блищиводи – Смереків ( 1 млн 500 тис. грн.

Оскільки працівниками дорожньої служби вже розпочали підготовчі роботи по ремонту доріг, голова Куликівської селищної ради Лілія Бова та заступник голови Микола Кожушко здійснили робочий виїзд, для обговорення проблемних питань.