Попереду важкий робочий тиждень, який розпочався з апаратної наради Куликівської селищної ради. На нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та обговорено плани на поточний.

В ході апаратної наради селищний голова Лілія Бова проінформував про стан справ на території Куликівської територіальної громади та вказала на проблемні питання, на які слід звернути першочергово увагу.

Основними питаннями, які були порушені на апаратній – це оголошення конкурсу на вивіз твердих побутових відходів, в якому є нагальна потреба, благоустрій територій та було обстежено і встановлено аварійність дерев, які підлягають негайній вирубці.

Начальник відділу економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Любов Дуннець  доповіла про роботу відділу та повідомила, що готується програма соціального розвитку Куликівської територіальної громади також було обговорено проєкти, які були подані на Львівський обласний конкурс місцевих ініціатив.