Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

День розпочався з важливого засідання комісії з питань ТЕБ  та НС під головуванням першого заступника селищного голови Богдана Стахіва та заступника селищного голови Миколи Кожушка.

За результатами щоденного моніторингу захворюваності на COVID-19 на території громади, наявне ускладнення епідеміологічної ситуації – заявив завідувач Жовківського районного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України Ігор Тутік.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань, зокрема як працюватимуть школи на території Куликівської селищної ради. Комісія одноголосно вирішила продовжити дистанційне навчання у всіх навчальних закладах до 00:00 годин 05.04.2021 року.

Важливо, від сьогодні усі адміністративні установи Куликівської територіальної громади переходять на режим роботи без прийому громадян.