Сьогодні був здійснений робочий виїзд керівництва Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області, а саме селищним головою Лілією Бовою, заступником селищного голови Миколою Кожушком та начальником відділу економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Любов’ю Дунець в окремі населені пункти Куликівської територіальної громади.

Метою такого виїзду було почути та зрозуміти потреби кожної громади.

В кожній громаді свої проблеми, зокрема це є потреби у сфері розвитку культури, багато питань, що стосуються життєдіяльності шкіл та фельдшерсько-акушерських пунктів. На думку керівництва Куликівської селищної ради потрібно розвивати громадські простори у громадах.

Проаналізувавши всі прохання, які сьогодні були озвучені – роботи багато, але все попереду та буде реалізовано.

За підсумками робочого виїзду буде розроблено план подальшої роботи, а основне це – розробка Програми соціального розвитку Куликівської територіальної громади.

Бібліоитека с. Нове Село.

ФАП с. Нове Село

ЗЗСО с. Стронятин