Продовжуємо робочий виїзд по території Куликівської територіальної громади

Продовжуємо робочий виїзд по території Куликівської територіальної громади. Сьогодні керівництвом Куликівської селищної ради було відвідано такі населені пункти, як Звертів, Артасів, Могиляни та Мервичі.

У ході робочої поїздки селищний голова Лілія Бова відвідала заклади соціальної сфери, які розташовані на території громади та було перевірено стан доріг, які потребують нагального ремонту та обговорено перспективи розвитку громади.

Варто сказати, що у кожному населеному пункті Куликівської територіальної громади є проблемні дороги, які планується відремонтувати, але не все й одразу поставлено пріоритетні завдання на найближчий час.

Дуже помітно де у громадах присутня висока самоорганізація та громада дбає про свій благоустрій та розвиток.

Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, взяті до уваги та надалі знайдуть своє відображення у написанні Програми соціального розвитку Куликівської територіальної громади.

ЗЗСО с. Звертів.

ЗДО с. Звертів.

Народний дім с. Звертів

ФАП с. Звертів

ЗЗСО с. Артасів.

ФАП с. Артасів.

Народний дім с. Артасів.

Громада с. Артасів.

Народний дім с. Могиляни.

ЗЗСО с. Мервичі.

ЗДО с. Мервичі.