До уваги жителів Куликівської територіальної громади

Сьогодні 30 березня 2021 року відбулося офіційне оголошення Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2021, який проводиться в межах проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку». У рамках Конкурсу організації із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей мають змогу, здобувши перемогу у відкритому конкурсному відборі, отримати до 250 тисяч гривень на втілення ініціатив у сферах історико-культурної i природної спадщини, розвитку туризму, безпеки, подолання наслідків COVID-19.

Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад проводиться Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати — Україна” уже вп’яте у співпраці з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською i Чернівецькою обласними радами i обласними державними адміністраціями. У 2018-2020 роках у рамках конкурсу реалізовано 150 проектів загальним бюджетом 41,8 млн гривень.

Поточний конкурсний набір проводиться у рамках проекту "Карпатська мережа регіонального розвитку”, що реалізується Міністерством розвитку громад та територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, Асоціацією «Єврорегіон Карпати — Україна» в межах Програми підтримки секторальної політики Підтримка регіональної політики України. У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проектів-переможців у 4 карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень.

Термін подання заявок триватиме до 30 квітня 2021 року.

Більш детальну інформацію можна отримати перейшовши за посиланням https://ekarpaty.com/our.../programa-pitrymky-initsiatyv/