Сьогодні робоча група у складі заступника голови Львівської ОДА – Віталія Загайного, голови Куликівської селищної ради – Лілії Бови, директора департаменту з питань цивільного захисту – Ігоря Туза, заступника голови Львівської РДА – Клименка Олександра Олександровича, керівника 17 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Львівській області – Івана Гембальського, представників Держекоінспекції у Львівській області провела перевірку готовності Куликівської місцевої пожежної команди Загону місцевої пожежної охорони «Жовківщина» до періоду пожеж.

У ході зустрічі було обговорено роботу саме Куликівської місцевої пожежної команди Загону місцевої пожежної охорони «Жовківщина» та озвучено потреби місцевої пожежної охорони. Саме зараз великий ризик пожеж в екосистемах, тому краще запобігти небезпеці та упевнитися в тому, що все зроблено для правильної роботи та ліквідації небезпек.

На території громади створена добровільна пожежна охорона, яка складається з-поміж відповідальних жителів та депутатів.  Основними завданнями пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони є забезпечення пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та нещасних випадків на них, гасіння пожеж, рятування людей, а також надання допомоги у ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій.