Робочий понеділок розпочався з апаратної наради, яка відбулася у режимі skype

Робочий понеділок розпочався з апаратної наради, яка відбулася у режимі skype. Селищний голова Лілія Бова розпочала нараду із першочергових питань, які потребують нагального вирішення та заслухала керівників структурних підрозділів.

В черговий раз наголошувалося питання по благоустрою територій Куликівської територіальної громади.

Начальника відділу освіти Михайло Коваль прозвітував про уже завершення проведеної атестації усіх педагогічних працівників та про те, що школи продовжують дистанційне навчання.

Директор – головний лікар Куликівської міської поліклініки КНП «Жовківської ЦЛ» Надія Літун проінформувала про проведення вакцинації від COVID 19 у Куликівській МП, яка буде відбуватися у вівторок та четвер. Звернула увагу на те, що вакцинацію проводять медичний лікар та медсестра, які пройшли спеціальне навчання та отримали сертифікат про проходження такого навчання.