По території Львівської області та місту Львову з 11 по 13 квітня 2021 року оголошено високу пожежну небезпеку (4-й клас).

ДО УВАГА жителі Куликівської територіальної громади!

Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах.

Перш за все, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам′ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі необхідно пам′ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров′ю.