Куликівська селищна рада Львівського району Львівської області повідомляє, що відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області.

На виконання розпоряджень селищного голови від 03.03.2021  № 41-к, 42-к, 43-к, 44-к, 45-к «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування Куликівської селищної ради», опубліковано оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в друкованому засобі масової інформації, а саме в інформаційному віснику «Відродження» від 11.03.2021 № 8(2380), інформація розміщена на офіційному веб - сайті Куликівської селищної ради.

До конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад надійшли документи від претендентів, а саме:

– на начальника відділу соціального захисту населення Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області – Ольги Томашевської;

– на начальника служби у справах дітей Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області – Мирослави Стадницької;

– на провідного спеціаліста відділу економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області – Марії Ясніцької;

– на головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області – Тетяни Лущак.

Подані документи від претендентів відповідають встановленим вимогам, дані кандидати допущені до іспиту та конкурсного відбору на заміщення вакантних посад.

Голова конкурсної комісії