Виїзний прийом громадян селищним головою Лілією Бовою у с. Смереків

Робочий тиждень йде до завершення, а завершується плановим виїзним прийомом громадян селищним головою Лілією Бовою у с. Смереків на якому була присутня староста Андріана Гаврильцьо.

На прийомі громадян до селищного голови звернувся місцевий підприємець, якого найбільше турбує відеоспостереження у с. Смереків, а саме чи працюють всі камери, що розташовані у населеному пункті.

Також звернувся працівник місцевої бібліотеки Світлана Стецик із проблемними питаннями, що стосуються саме бібліотеки та проведення електроенергії, оскільки наявні перебої в електропостачанні.

В ході виїзного прийому  керівництвом селищної ради було надано вичерпні відповіді на більшість отриманих питань та запропоновано шляхи розв’язання проблем.