Інспектування якості виконаних робіт по поточному ремонту автомобільної дороги С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів

Сьогодні селищний голова Лілія Бова разом із заступником директора-начальником управління ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації Миколою Одиноцьким здійснили інспектування якості виконаних робіт по поточному ремонту автомобільної дороги С140603 Жовква-Мокротин-Сулимів.

У ході якого було зроблено відповідні заміри, аналіз якості покладеного дорожнього покриття та дано оцінку роботі підрядників.

Куликівська селищна рада висловлює особливу подяку депутатам Львівської обласної ради Андрію Думі та Роману Демчині за сприяння в поточному ремонті автомобільної дороги, Жовква-Мокротин-Сулимів, який йде до завершення. Також варто позитивно зазначити хід роботи ПП «Рома» за їх оперативне та якісне виконання ремонту.