Засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, регламенту, депутатської діяльності, етики законності, регуляторної політики, дотримання прав людини

Засідання  постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, регламенту, депутатської діяльності, етики законності, регуляторної політики, дотримання прав людини сьогодні відбулося у конструктивній розмові.

На початку засідання члени постійної комісії обговорили й опрацювали всі питання порядку денного. Зокрема про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2021 рік та розглянули звернення громадян, депутатів і юридичних осіб.

Члени комісії прийшли до згоди з усіх питань та прийняли рішення, щодо внесення їх на розгляд сесії селищної ради з деякими уточненнями та доповненнями.