Сьогодні у Куликівській селищній раді Львівського району Львівської області відбулося засідання комісії з питань ТЕБ  та НС.

Першочергове питання, яке було винесено на порядок денний стосується відновлення навчання учнів з 1 по 4 класи загальноосвітніх закладів середньої освіти Куликівської селищної ради.

Під час засідання було заслухано керівника відділу освіти Михайла Коваля, який доповів про готовність навчальних закладів до відновлення навчання.

За підсумками проведеного засідання комісією було вирішено продовжити дистанційне навчання учнів з 5 по 11 класи загальноосвітніх закладів середньої освіти Куликівської селищної ради з 05.04.2021 по 04.05.2021 року (з можливим подовженням в залежності від епідеміологічної ситуації) та відновити навчання учнів з 1 по 4 класи загальноосвітніх закладів середньої освіти Куликівської селищної ради з 26.04.2021 року.