Чергове засідання виконавчого комітету Куликівської селищної ради пройшло під головуванням селищного голови Лілії Бови.

Начальник відділу економіки, торгівлі, інвестицій та ЖКГ Любов Дунець виступила із Програмою соціально-економічного розвитку Куликівської селищної ради на 2021-2023 рік. Усі присутні члени виконавчого комітету мали можливість задати важливі питання, що стосувалися програми та більш детально ознайомитися із нею.

Присутні розглянули всі питання порядку денного та прийняли рішення, які надалі відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Куликівської селищної ради.